Educreations Interactive Whiteboard Ücretsiz

Educreations Interactive Whiteboard

Onlineanne

İlköğretim, lise farketmez, her yaşa ve sınıfa uygun, özellikle eğitimciler tarafından kullanılabilecek derslere yardımcı bir uygulama. iPad’inizi ses ve video da ekleyebildiğiniz beyaz tahtaya çeviriyor.

Uygun yaş aralığı: 7+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Eğitim
Versiyon: 1.2.3

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Özellikle eğitimcilere yönelik hazırlanmış bu uygulamada, ders notlarını, açıklamaları, çizimleri, her türlü görsel materyali eklemek mümkün
2. Öğretmenler, dersi anlatırken seslerini kayıt edebilir, çizim yapıp el yazısıyla dersi anlatabilir.
3. Web’den veya albümden fotoğraf eklenebilir.
4. Hazırlanan dersler herhangi bir web sitesinden veya diğer sosyal medya araçlarında yayınlanabilir.
5. İçerisinde biyolojiden fiziğe, tarihten coğrafyaya, piyano derslerine kadar hazırlanmış 100 ün üzerinde video dersi bulunmakta.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Beğenmediğimiz bir özelliğini bulamadık, sadece oldukça anlaşılır olmasına rağmen keşke tamamen türkçe olsaydı diye içimizden geçirdik. Böylece daha çabuk kullanılmaya başlanabilirdi.

Son sözümüz: Özellikle eğitimcilere tavsiye ediyoruz. Ayrıca bazı derslerde takılan çocuklarınıza konuyu daha iyi anlayabilmeleri için, hem ebeveynlerin hem çocukların kullanabileceği çok yardımcı bir eğitim uygulaması olduğuna inanıyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This