Gube 6.99 TL

Gube

Onlineanne

Yaşasın, Gube geçtiğimiz hafta güncellendi, artık iOS 6.0 cihazlarda da çalışıyor!!! 🙂

Tek cümleyle tarif edersek, YouTube’un çocuklar için geliştirilmiş hali. Yani çocuğunuzun yaşına uygun olmayan bir içeriğe ulaşıp da, kan içen zombiler veya seks içerikli videolara denk gelmesi mümkün değil.

Uygun yaş aralığı: 2 – 10 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 6.99 TL
Kategori: Oyun/video
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
Uygulamanın arayüzü son derece basit ve YouTube’a çok benziyor. Favoriler, En Son Seyredilenler, Videolar, En Çok Seyredilenler bölümlerinden oluşan bir menüsü var. En çok hoşumuza giden ise, Ayarlar menüsünde çocuğunuzun yaşına göre bebeklikten ilköğrenim çağındaki çocuklara kadar istediğiniz yaş ayarlamasını yapabilmeniz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Ayarlar menüsündeki sosyal medya bağlantısı ve geri bildirim için mail atma imkanlarının olmamasını isterdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), henüz bu uygulamayla karşılaşmadı. Ama yaş grubu ayarları sayesinde gelecekte istediğimde YouTube’e kesinlikle tercih edeceğim bir uygulama.

Son sözümüz: Uzun araba/uçak yolculukları için ideal ve içeriği açısından çocuk dostu bir YouTube. Promosyon dahilinde sadece 2 saatliğine ücretsiz, ilgilenirseniz elinizi çabuk tutun.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This