Şirinlerle Ara ve Bul – Bebek Şirin Nerede? 1.79 TL

Şirinlerle Ara ve Bul – Bebek Şirin Nerede?

Onlineanne

Bulmaca sevenler için şirin mi şirin bir uygulama! Kalabalık Şirinler resimleri arasında saklanmış gizli nesneleri bulmaya çalışıyorsunuz. Dikkat ve konsantrasyon oyunu sevenler için. Ayrıca Şirinlerle Ara ve Bul – Gözlüklü Şirin Nerede?  ve Şirinlerle Ara ve Bul – Güçlü Şirin Nerede?  adlı iki ayrı uygulamayı da satın almanız mümkün.

Uygun yaş aralığı: 6+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone,ipod touch
Fiyat: 1.79 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0.1

Beğendiğimiz Özellikler:
Bu uygulama gerçekten canlı grafikleriyle bulmaca severler için çok güzel. Ama nesneleri bulmak bayağı zor şimdiden uyaralım. En güzel tarafı bir sürü seçenek olması. Ayrıca istendiğinde verilen ipuçları da güzel. Müziği açıp kapatabiliyorsunuz ve de her yeni sayfada aslında minik bir Şirinler öyküsü dinliyor gibi oluyorsunuz. Her sayfada giriş yapan sunucunun sesi ve diksiyonunu da beğendik. Uygulama ağırlıklı olarak ses efektleri içeriyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Yardım bölümü gayet güzel ancak keşke türkçe karakterlerle yazılsaydı.  Bir de keşke zorluk ayarı olabilseydi. Yani ipucu istendiğinde doğrudan nesneyi göstermek yerine hangi bölgede olduğuna dair bir uyarı ya da sözel bir ipucu olabilir. Hoş, böyle bir ipucunun verildiği bu tür bir uygulamaya rastlamadım henüz.

Bizimkiler ne dedi?
Deniz bayılıyor böyle oyunlara, buna da bayılacağına eminim.  Damla bu tür oyunları iyi yapıyor ama çabuk sıkılıyor. Yılbaşında uzun bir yolculuk planlıyoruz, sanırım bu oyun çok favori olacak. Ama zor da gelebilir. Bana zor geldi ama ben zaten hiç sevmem böyle dikkat gerektiren oyunları.

Son sözümüz: Saklanmış nesneleri bulma oyunlarını seven çocuklar hatta anneleri için birebir.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This