iConverse-Assisted Communication 17,99 TL

iConverse-Assisted Communication

İletişim mezunu ve Özel Eğitim konusunda master yapmış Ian Walden yardımıyla hazırlanmış olan bu uygulama, otizmli, hiç konuşamayan veya konuşma konusunda problemler yaşayan kişilerin, artırılmış alternatif iletişim (AAC) yoluyla iletişim kurmasını sağlıyor.
Banyo, İçecek, Yemek, Hastalık, Mola ve Yardım olmak üzere 6 konuda temel ihtiyaçları içeren bölümlerden oluşuyor. Bu ikonlara dokunulduğunda, ihtiyacın görseliyle birlikte seslendirmesi de duyuluyor. Ancak bunlarla yetinmek istemezseniz, kendi görselleriniz ve seslerinizi ekleyebilirsiniz.

Uygun yaş aralığı: 3+ yaş
Platform: iPhone, iPodTouch, iPad
Fiyat: 17,99 TL
Konu: Otizm, Konuşma Zorluğu
Versiyon: 2.4

Bu uygulamanın detaylı incelemesi henüz tarafımızdan yapılmamıştır. Bu konuda uygun uygulama arayan kişilere yardımcı olmak amacıyla listeye eklenmiştir. Detaylı inceleme istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Şayet kendinizi bu listedeki uygulamaların kullanımında yetkin bulmuyorsanız, bunları terapistiniz, doktorunuz gibi profesyonellerle birlikte veya onlara danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Onlineanne, bu uygulamaların doğru kullanılması halinde olumlu katkılarının olabileceğine inanmakta ancak hastalığın tedavi edileceği garantisini vermemektedir.1 Yorum

  1. Hello, my name is Margarita Drosopoulou and i study Speech Language Therapy in Cyprus. I’m interesting for i Converse app. Could you give me more information please? Thank you.

Pin It on Pinterest

Share This