Bo’s Bedtime Story $1,99

Bo’s Bedtime Story

Onlineanne

İki çocuk annesi bir yazar ve illustrator tarafından kurulan Heppi isimli bir firma tarafından hazırlanan Bo’s Bedtime Story, okul öncesi dönemdeki küçük çocuklara yönelik, eğlenceli ve sevimli içeriğiyle güzel bir uykudan önce kitabı.

Uygun yaş aralığı: 3 – 6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, Android
Fiyat: $1,99
Kategori: Kitap
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Grafikleri, müzikleri küçük iPad tutkunları için ideal. Üstelik konusu itibariyle de yormayan, kafa karıştırmayan oldukça sevimli bir uygulama.
2. İnteraktivitesi ise eğitim değerini daha fazla artırıyor. Her çocuğun sahip olduğu yatma ritüelini yaklaşık 10 sayfada çeşitli küçük oyunlarla sıkıcı olmaktan çıkarıyor. Çocuklar bu kitap ile hem yatmaya hazırlanabiliyor hem de eşleştirme, sayma, renkleri tanıtma, dizme gibi alıştırmalar yapabiliyor.
3. Uygulamada herhangi bir kişisel bilgi toplanmıyor, gereksiz reklamlar içermiyor, sosyal medya bağlantı imkanı yok.
4. Hem öğrenim zorluğu çeken özel durumu olan çocuklar için hem de bahsedilen yaş grubundaki çocuklar için kullanılabilecek bir uygulama.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Malesef türkçe değil.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), çok çok çok sevdi, tabii ben de. Keşke geçen sene akşam yatma vaktimiz geldiğinde, bana ‘Yatamak yoook!’ diye bağırdığı dönemde de elimizde olsaydı diye düşündüm. 🙂

Son sözümüz: Eğitici ve eğlendirici değeri yüksek, küçük yaştaki çocuklara bile iPad’inizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz türden bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This