Aliş Ücretsiz

Aliş

Onlineanne

Bu uygulama Aliş karakterinin gün içinde başından geçenlerin anlatıldığı bir boyama kitabı uygulaması. Ücretsiz versiyonunda Aliş’in sabah uyandığı ve kahvaltı ettiği 2 adet sayfa bulunmakta. Sabah programı, Öğlen Programı ve Akşam Programı olarak bölümlenmiş 3 adet uygulama içi satın alım bulunmakta ve her biri 1,79 TL ye satılıyor.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Boyama Kitabı
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Boyama kitabı uygulaması içerisinde kitap olarak da bir hikayeye bağlı kalınarak ilerlemesini beğendik. iPad’in altyapısını güzel bir şekilde kullanan bir uygulama.
2. Genel olarak grafikler ve diksiyon başarılı.
3. Uygulamada boyama yapabilmek için renk, silme ve kalem kalınlığı seçenekleri bulunuyor.
4. Uygulama içi satın alımda yer alan bölümlerde boyama yapamıyorsunuz ama en azından hikayeyi duyabiliyorsunuz. Bu da size neyle ilgili olduğu hakkında fikir veriyor.

 

Gelecek Versiyonlarda Olmasını İstediklerimiz:
1.Uygulamada bir de saklama düğmesi bulunuyor. Ancak çalıştığından emin olamıyorsunuz. Ayrıca önceki saklananlara da ulaşamıyorsunuz. Bunun için yönlendirici olması daha aydınlatıcı olurdu.
2. Seslendirmedeki diksiyon güzel ancak ses kontrolü bulunmamakta.
3. Keşke kelimelerin işaretlenmesi özelliği de olsaydı diye düşündük.
4. Uygulama içi satın alım olarak belirttiğimiz 3 adet paket için herhangi bir ebeveyn kontrolü bulunmamakta.
5. Yine aynı şekilde IDEKID yazısı menüde sürekli görülen ve aktif şekilde duran bir App Store bağlantısı aslında.

Son sözümüz: Ücretsiz versiyonunu denemenizi tavsiye ederiz. Bu uygulama, çocuğun verilen bir komutu veya sorulan bir soruyu algılaması ve ne düşündüğünü resimle ifade etmesine olanak veren bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This