Bo’s Matching Game 3,59 TL

Bo’s Matching Game

Onlineanne
Okuyucular
Promosyon kodlarını talihlilerimize ulaştırdık. İlginize teşekkürler. Uygulamaya ilişkin geri dönüşlerinizi bize veya AppStore’da geliştiricinin kendisine yapabilirsiniz.
Bu uygulama için elimizde 4 adet iPad, iPhone promosyon kodu bulunmaktadır. Çekilişe katılmak için yorum bırakabilirsiniz!

Sevimli zürafa Bo’nun ne zamandır beklenen yeni uygulaması Bo’s Matching Game bir eşleştirme oyunu. 6’lı, 12’li ve 20’li kartlarla oynamak mümkün. Ama sadece bu kadarla kalmıyor. Lulu ve Tommie ile renkleri, sayıları, yiyecekleri, objeleri eşleştirmek ve bunların isimlerini öğrenmek mümkün. Tabii ki ingilizce olarak.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch, Android
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Arayüzü oldukça basit, sezgisel olarak herşeyin yerini bulabiliyorsunuz. Grafikler ise zaten tescilli marka haline gelmiş Bo’nun diğer serüvenlerindeki gibi hedef kitlesine uygun ve sevimli.
2. Bu uygulamaya özel hazırlanmış müziği de açıp/kapama imkanı olmamasına rağmen beğendik.
3. Eşleştirme yapılmadığı zaman, kartlar otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca ekranın altında skorlar da tutuluyor. Bu skor daha az yanlış kart çevirerek bulmaya teşvik ediyor.
4. Hangi konuda oyunu oynayacağınızı seçebiliyorsunuz. Renkler, şekiller, ev eşyaları, yiyecekler, hayvanlar, araçlar gibi 8 farklı konuda kartlar seçebiliyorsunuz.
5. Oyun ekranında soru işareti düğmesine basılınca tüm kartlar bir süreliğine açılıp kapanıyor. Bakalım hepsinin yerini aklınızda tutabilecek misiniz? Önceki ve sonraki dağılımlara gidebilir, kartları yeniden dağıtabilirsiniz.
6. Tabii ki, reklam yok, lokasyon bilgisi toplanmıyor, sosyal medya bağlantıları yok. Yani tamamen çocuk dostu.

Gelecek versiyonlarda olmasını dilediklerimiz:
1. Tabii ki hiç bıkmadan usanmadan yine buraya türkçe desteğinin de olmasını istediğimizi eklemeden edemeyeceğiz. 🙂 Türk uygulama geliştiricilerden de benzer kalitede uygulamalar görmek istiyoruz. İnanıyoruz bir gün olacak 🙂
2. Yanlış kartlar çevrildiğinde birden çok çocuğun birbirine sırasını vermesi güzel bir özellik olsa da, özellikle kardeşler arasında skorlar yüzünden rekabetçi ruhu biraz artırabilir. Ebeveynleri bu konuda uyarmak isteriz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), Bo zürafasıyla tanıştığından beri onu çok sevdi. Farklı konuların olmasının oyundan çabuk sıkılmasını engellediğini düşünüyorum.

Son sözümüz: Bir eşleştirme oyununa bizden böyle bir puan çıkacağını hiç düşünmezdik. Ama bunun diğerlerinden gerçekten farklı ve daha zengin olduğunu belirtmeden geçemeyiz. Çocuğunuzun hem ingilizcesini hem hafızasını geliştirebileceğiniz çocuk dostu sevimli bir uygulama. Tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.
10 Yorum

 1. Biz de İstiyoruz Oğlumlaa..

  Paradise_irem

 2. Biz de istiyoruzzzz. 😉

 3. Eğlenceli gözüküyor.

 4. merhaba bende istiyorum inşallah bize çıkar.

 5. yeni tanişdığımiz ve cok beğendiğimiz bu siteden kızımla birlikte sansımızı deneyelim istedik .Teşekkürler

 6. biz de istiyoruz, biz de. kızım çok eğlenecek

 7. oğullarımla bizde istiyoruz

 8. bol şans

  • Bu akşam çekilişi yapılacak 🙂

 9. Promosyon kodlarınızı mail adreslerinize ulaştırdık. Uygulama hakkındaki görüşlerinizi buraya yorum bırakır ve puanlamaya katılırsanız çok seviniriz. Herkese katılımı için çok teşekkür ediyoruz.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bo’s Matching Game – Christmas Gift | ONLINEANNE - [...] dağıttığımız Bo’s Matching Game uygulamasının promosyon kodlarını kazanamayanlar üzülmesin, kazananlar daha çok sevinsin, [...]

Pin It on Pinterest

Share This