Kids 1st Shape Puzzle 3.59 TL

Kids 1st Shape Puzzle

Onlineanne

Gil Weiss tarafından hazırlanmış tam küçük çocuklara yönelik bir yapboz uygulaması.

Uygun yaş aralığı: 1-3+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch, Android
Fiyat: 3.59 TL
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
Bu oyunun grafikleri, müzikleri, efektleri, interaktivitesi kısacası tüm özellikleri gerçekten hedef kitlesine çok uygun. Gözü yormayan, aydınlık, sevimli bir uygulama. Renklerden sayılara, hayvanlardan müzik enstrümanlarına kadar küçük bir çocuğun ilgisini çekebilecek hemen hemen her konuda yapboz imkanı sunan bu uygulamada, parçaları yerine yerleştirince hem objenin ismini hem de (varsa) sesini duyabiliyorsunuz. Uygulamanın içinde hiç reklam, sosyal medya bağlantısı veya uygulama içi satın alım bulunmamakta.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Uygulama ne yazık ki sadece ingilizce ve ibranice. Beğenmediğimiz bir özellik olarak değil, ancak elbette ki böyle bir uygulamanın türkçesinin de olmasını isterdik. Eğer çocuğunuzun ingilizce kulak dolgunluğunun da olmasını istiyorsanız zaten bu durum hiç sorun değil. Eğer istemiyorsanız, sesi ve müziği siz cihaz ayarlarını kullanarak kapamalısınız çünkü uygulamanın içinde böyle bir ayar bulunmamakta.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu uygulama için yaşı biraz büyük kalıyor. Ayrıca promosyon haberini aldığımız sırada uykudaydı. (Neyse ki 😉 ) Yine de eğer uygulamayı ben silmeden görürse uygulamanın sevimliliği yüzünden oynayacağını tahmin ediyorum.

Son sözümüz: 1-3 yaş arası ve şimdiden sizin iPhone/iPad’inizle tanışmış teknolojik bebekler için hem yararlı hem de eğlendirici bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.8 Yorum

 1. İngilizceye pek meraklı oğlum ve kızım için istiyorum.umarım cebime yüklenebilir.markası samsung y duos 6102 😉 herkese başarılar.

 2. İyiki varsınız
  Bol şans insallah

 3. bol şans…

 4. şansımızı deneyelim

 5. Herkese iyi şanslar diliyoruz.

 6. Belki çıkar…

 7. Oğlum acayip seçici, her yapboz uygulamayı beğenmez, bize çıkarsa umarım beğenir 🙂

 8. Sevgili talihlilerimiz kuzeynep,aliya,yasemin; promo kodlarınızı sizlere yolladık.

  Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyoruz. Yeni hediyeler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This