Toca House 3,59 TL

Toca House

Onlineanne

Toca Boca’dan sevimli bir uygulama Toca House’da, Toca kahramanlarının evine gidip onlara ev işlerinde yardım edebiliyorsunuz. Yani aslında 2-6 yaş çocuklarınızdan bahsediyoruz. Ama itiraf etmeliyiz ki, bu oyunda ev işi yapmak gerçekte yapmaktan çok daha keyifli! 🙂 Neler mi yapabiliyorsunuz: Çimleri kesmek, bulaşıkları yıkamak, çamaşırları makineye atmak ve çalıştırmak, ütü yapmak ve bunun gibi eğlenceli! pek çok ev işi. En önemlisi, durumuna göre özel eğitim gereksinimi içinde olan çocuklarınız için de evdeki sesleri ve işleri pratik edebileceği bir uygulama olabilir. Türkçe, Almanca, İngilizce uygulamaların içine koyduk, çünkü konuşma yok ancak herşeyi anlayabiliyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0.3

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Arayüzü ve grafikleri tipik bir Toca Boca uygulamasında olduğu gibi oldukça başarılı.
2. Konuşma yok. Herşeyi sezgisel olarak bulabiliyorsunuz. Her zamanki gibi yönlendirici kısa seslerle tepkileri algılayabiliyorsunuz.
3. Menüde, ebeveynlere oyunu, amacını ve neler yapılabileceğini anlatan açıklayıcı bilgi mevcut. Ama tabii ingilizce.
4. Reklam yok, uygulama içi satın alım, sosyal medya bağlantısı yok. Tamamen çocuk dostu.

Gelecek versiyonlarda olmasını dilediklerimiz:
1. Ebeveyn bağlantısına diğer uygulamalarda olduğu gibi kontrol ile ulaşılabilmesi güzel olurdu.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), dönüp dönüp bu oyunu oynayabiliyor. Çok sevdiği kesin. Bir de gerçekte bazı aletleri kullanmasına henüz izin verilmediğinden (çim biçme makinesi, ütü..vb) onları burada kontrol ediyor olması hem sonucu görmesi açısından iyi, hem de kendini böyle tatmin ediyor 😉

Son sözümüz: Durumuna bağlı olarak bazı özel eğitim kapsamındaki çocuklarınız için de kullanabileceğiniz, çocuk dostu, özgün bir uygulama. Tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This