PlayART by Tapook 6,99 TL

PlayART by Tapook

Onlineanne

Çocuğunuzu Van Gogh, Cézanne, Monet, Rousseau gibi ünlü ressamlarla tanıştırmak ister misiniz? Bu uygulama resim sanatının ustalarını ve onların ünlü eserlerini çocuğunuzun önüne zevkli bir resim yapma oyunu olarak getiriyor. Uyarmadı demeyin, siz bile kendinizi tutamayacaksınız 🙂

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: 6,99 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Çocuğunuz ünlü ressamların eserlerindeki her objeyi ayrı ayrı tutup kendi komposizyonunu oluşturabilir. Teknik açıdan grafikler çok başarılı, ressamların eserlerine ise diyecek yok.:-)
2. 25 ünlü eserin 100 ün üzerindeki objelerini hareket ettirme, döndürme vb grafik araçlar mevcut. Oyunun başında neler yapabileceğinize dair video içeren açıklama bölümü oldukça faydalı.
3. Beğendiğiniz resimleri Benim Müzem bölümünde saklayabiliyorsunuz ve isterseniz daha sonra tekrar açıp üzerinde çalışabiliyorsunuz.
4. Bu ressamların hayat hikayelerini dinlemek ve seyretmek mümkün
5. Ressamların 30 farklı gerçek ve orjinal eseri görülebiliyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Malesef yine sadece ingilizce. Umarız bir gün buna benzer oyunlar türkçe olarak da karşımıza çıkar.
2. Sosyal medya bağlantısı bulunuyor. Gerçi çocuklarınız oynayacağı zaman bunu iPad ayarlarından kapatabiliyorsunuz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), çok sevdi çook..

Son sözümüz: Sadece çocuklar için değil, büyükler için de oldukça zevkli. Çok kaliteli ve eğitici bir resim yapma oyunu. İlgileniyorsanız promosyon süresi sona ermeden almanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This