İnjini Ücretsiz

İnjini

Onlineanne

İnjini içerisinde pek çok eğitici oyun barındıran aslında bir oyun seti uygulaması. Temel olarak özel eğitim için geliştirilmiş ancak okul öncesi eğitim konusunda tüm çocukların yararlanabileceği yap-bozlar, renklerine göre balon bulmaca, çiftlikte hayvanlara bakma, nesneleri bulma, eşleştirme oyunları, yapbozlar, düzen/dizme/çizme oyunlarını kapsamakta. Aslında bir uygulama ile 8 (tam sürümde 9) ayrı oyun indirmiş oluyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz Lite  (Tam sürüm 53.99 TL)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.3

Hoşumuza gidenler:
1. Bir uygulamada 9 adet farklı oyun var. Ücretsiz Lite sürümünde bunların 8 tanesi mevcut. Bu oyunlar Lite sürümde 3 seviye tam sürümde, 9 zorluk seviyesinde oynanabiliyor.
2. Son derece detaylı düşünülmüş oyunlar da animasyonlar ve eğlence gayet kararında.Mesela yapbozlar çok başarılı, hem kelimeler görünüyor, seslendiriliyor ve de yapboz tamamlanınca bir animasyon oluyor. Üstelik oynayan başarılı oldukça zorluk seviyesi artıyor.
3. Bütün oyunlar profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanmış ve bu gerçekten kalitesi de farkediliyor. Ayrıca oyunların hepsi birbirini tamamlar nitelikte.
5. Her oyunun başında çok güzel açıklamalar var ancak ingilizce. Fakat bunlar olmasa da anlaması kolay.

Keşke olsa dediklerimiz:
1. Türkçe desteği olsa süper olurdu. Keşke ingilizce olan kelimelerde üstüne kayıt özelliği falan olsa. Bu bile pek çok dile uyumu kolaylaştırabilir.
2. Tam sürüm gerçekten müthiş görünüyor ama pahallı. Gerçi oyun çeşitliliği düşününce tek tek uygulama almaktan ve aramaktan daha mantıklı gibi görünüyor. Keşke oyunlar teker teker de satın alınabilseydi.

Bizimkiler ne dedi?
Emre (2) kendi yaş grubu için çok ilgi çekici ve eğitici oyunlar içeren bu uygulamayı gerçekten sevdi. Yapbozlar tam hayal ettiğimiz gibi, tamamlanınca ortaya çıkan animasyon sayesinde uzun süre oynadı. Çiftlik bölümünde koyunları traş etmek ve yumurtaları çatlatmak çok hoşuna gitti. En beğendiği kısım ise sanırım rengine göre balonları patlatmak oldu ki ben de buna çok sevindim. Nihayet bir renk öğrenme oyununu beğendi beyefendi. Bu uygulama Damla (6) ve Deniz’in (6) bile ilgisini çekti ama onlara tam sürümü almak lazım ki o bile olsa basit kalacağını tahmin ediyorum.

Son sözümüz: Ücretsiz versiyonu mutlaka deneyin diyoruz. Özel Eğitim içinse kullanan ve de öneren öğretmenlerimiz var.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

http://bit.ly/nkLdiePin It on Pinterest

Share This