Dikkat! Lütfen Okuyun! Özel Eğitim Desteğine İhtiyaç Duyan Çocuklarımıza Yılbaşı Hediyesi (16.Aralık.2012)!

Dikkat! Lütfen Okuyun! Özel Eğitim Desteğine İhtiyaç Duyan Çocuklarımıza Yılbaşı Hediyesi (16.Aralık.2012)!

Okuyucular
Çekiliş yeniden yapılmıştır. Talihli aşağıda yorum bırakanlar arasından Hande olmuştur. Promo Kod kendisine mail olarak gönderilmiştir. Yakında daha çok aileye bu tür uygulamalar hediye edebilmeyi umuyoruz. Teşekkür ederiz.
Uygulamaya ait promosyon kodunu kazanan kişi Merve Yıldırım olmuştur. Ancak henüz kendisinden bir geri dönüş olmamıştır. 18. Aralık’a kadar kendisinden bir haber alamadığımız takdirde, 18.Aralık.2012 de Türkiye saatiyle öğlen 13.00 da yeni talihli duyurulacaktır.
Uygulamayı çalıştırabilmeniz için, cihazınızın iOS6 işletim sistemini desteklemesi gerekmektedir. Çekilişe katılanların bunu dikkate almalarını rica ediyoruz.

Çekiliş bugün yapılacak! Cihazlarınızın  iOS 6 işletim sistemini desteklediğinden emin olunuz.

Elimizde otizmli, hiç konuşamayan veya konuşma zorluğu çekenler için geliştirilen profesyonel bir TÜRKÇE AAC (Artırılmış Alternatif İletişim) uygulaması  bulunuyor. Bu uygulamanın fiyatı 179. 99 TL, ayrıca Türkçe seslendirme için de 15 TL liralık hediye kartı hediye edeceğiz.

Özel eğitim konusunda çalışanlar, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın aileleri ya da bu ailelerin tanıdıkları lütfen ilgilendiğiniz uygulamanın altına yorum bırakın ya da bize mail atın. Elimizde şu anda sadece 1 iPad uygulaması olduğu için 15.Aralık.2012 tarihine kadar yorum yapanlar arasından random.org ile belirleyeceğimiz 1 kişiye promo kodu ulaştırabileceğiz.

16.Aralık.2012 tarihinde hediye edeceğimiz uygulamaya yorum bırakmak için  tıklayın:

AbleAAC
Otizmli, hiç konuşamayan veya konuşma zorluğu çeken çocukların aileleri ya da öğretmenler  arasından 1 kişiye promo kod hediye ediyoruz! Resme tıklayın, mesajınızı bırakın!
(Ücret 179.99 TL)10 Yorum

 1. 2.5 yasındakı konusaayan kızım ıcın devlet raporlu kursa gıdıyoruz ben talıbım

 2. Merhaba, sitenizi sürekli ilgiyle takip ediyorum. Bir öğrencimde Türkçe AAC uygulamasına ihtiyacımız var. Hediyeniz bize çıkarsa çok seviniriz. Saygılarımla.

 3. kızım ıcın alıbım

 4. Dilerim yeni yıl öğrencilerime uğurlu gelir ve bu set ile çalışma imkanı buluruz.. teşekkür ederim, iyi çalışmalar…

 5. Otizmli öğrencilerimin konuşmalarını sağlayacak bu uygulamaya talibim,teşekkürler….

 6. Bize çıkarsa sevinçten uçarız.8 yıldır uzun ince bir yoldayız gidiyoruz gündüz gece 🙂

 7. Merhabalr,

  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde 3 senedir çalışmaktayım. Otizmli çocuklarla ağırlıklı olarak çalışıyorum. Ve bunların arasında konuşamayan, ihtiyaçlarını söyleyemeyen çocuklarım fazlasıyla var. Umarım biz de böyle bir setle çalışırız. Böyle bir fırsat yarattığınız için teşekkürler.

 8. Benim de konuşma güçlüğü çeken öğrencilerim var biz de talibiz, ipad e de

 9. bizde talibiz…

Pin It on Pinterest

Share This