Mobile Montessori Ücretsiz

Mobile Montessori

Onlineanne

Android için olan bu uygulama en bilinen Montessori oyuncaklarının tablete taşınmış hali. Gerçeği ile asla yarışamayacağı gibi iPad Montessori uygulamalarının yanında da çok sönük kalıyor. Yine de şekiller, renkler, büyük-küçük kavramlarını tanıdık Montessori mantığı ile tablette de görelim diyorsanız bakabilirsiniz. Ancak sadece çok bilinen pembe kuleleri, renk eşleştirmeyi, ve şekilleri ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Sayılarla ilgili diğer 4 uygulamayı uygulama içinden satın alabilirsiniz. Aslında bu oyunu hiç beğenmedik. Neden koydunuz derseniz, her Montessori lafına kanmayın diye diyebiliriz.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: Android
Fiyat: Ücretsiz (uygulama içi satın alım)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler

Tek bir hedefe yönelik uygulama arayanlar için son derece basit ve anlaşılır oyunlardan oluşuyor.Renkli yıldızları uygun renkli bölümlere yerleştirme oyunu ve de şekilleri öğreten basit bir bulmaca oyunu var. Pembe ve kahverengi kuleleri de parmağınızla büyükten küçüğe diziyorsunuz.

Keşke olsaydı:

1. Zaten seslendirme yok, olsaydı da türkçesi olmazdı da, işte yazalım yine de. Yani renge basınca rengin ne olduğunu duysak bari. Grafik konusunda da hiçbir özelliği yok.
2. Montessori oyuncaklarının aynısının ekrana taşınmış hali. Bu oyuncakların gerçeği pahallı tamam, bari tablette oynasınlar kısmı da biraz şüpheli. Yani kuleleri büyükten küçüğe doğru sıraya dizelimin gerçek Montessori’de karşılığı pembe küpleri dizmek ki tablette alakası olmayan pek çok yararı var.
3. Uygulama içi satın alım çok göz önünde.

Bizimkiler ne dedi?
Ya benim Damla (6), Deniz (6), Emre (2)biraz interaktivite manyağı oldular. Bu oyunun yüzüne bakmadılar.

Son sözümüz: Android’de Montessori diye bir arayışınız varsa Ücretsiz olduğu için, ancak fikir edinmek için denebilir.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This