Montessori Games For Kids: ABC Ücretsiz

Montessori Games For Kids: ABC

Onlineanne

Android’de İngilizce harfleri, harflerin fonetik seslerini ve de o sesle başlayan kelimeleri öğreten bir uygulama arıyorsanız buldunuz. Montessori olmasının sebebi harfleri fonetik sesleri ile öğretmesi ki artık Montessori olmayan harf-kelime uygulamaları da fonetik sesleri içeriyor. Ücretsiz versiyonla harflerin yarısına ulaşabiliyorsunuz. Diğer yarısını satın almanız gerekiyor.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: Android
Fiyat: Ücretsiz (Tam versiyon 1.99 USD)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1.0

Beğendiğimiz Özellikler:

Bu tür uygulamalara güzel bir örnek: Güzel grafikler ve animasyonlar bulunuyor. Bir harf kartına basıyorsunuz, animasyonu ile birlikte harf geliyor ve harfin okunuşunu duyuyorsunuz. Sonra ekranda bulunan o harfle başlayan nesnelere basınca da önce harfin sesi sonra da nesnenin okunuşu duyuluyor. Tabii animasyonla birlikte o kelimenin yazılışını da görüyorsunuz. Gerçekten başarılı. Her harf için üç kelime örneği var.

Keşke olsaydı dediklerimiz:

Keşke ekranda görünen kelimenin harflerini kullanıcıya buldurtma gibi özellikler de olsaydı.Bunların zorluk seviyesi olabilseydi. Türkçesi olsaydı yerine bari kayıt özelliği olsaydı diyoruz artık. Bir de tam sürümünü bir türlü alamadık. Uygulama ile mi ilgili bizim cihazımızla mı hala anlayabilmiş değiliz. Uygulama geliştiriciden de bir haber çıkmadı bu konuda.Ve de keşke müziği kapatabilseydik.

Bizimkiler ne dedi?
Emre (2) için iyi bir uygulama, animasyonları sevebilir, deneyeceğiz kesin. Deniz (6) ve Damla (6) için  basit bir uygulama ama ingilizce öğrenmeye başlayan çocuklar için  gayet başarılı.

Son sözümüz: İngilizce harfler ve sesler konusunda uygulama arıyorsanız denemenizi öneririz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.
Pin It on Pinterest

Share This