Little House Decorator 3,59 TL

Little House Decorator

Onlineanne

Daha önce burada Kid’n’Play Animal Puzzles ve Kid’n’Play Vehicle Puzzles ürünlerini incelediğimiz geliştiriciden bir uygulama daha: Little House Decorator. Bu çocuk dostu uygulamada çocuğunuz, bir evde bulunabilecek eşyalarla evi hayalindeki gibi dekore edebilir. Aslında çocuğunuza kalsa evde neyi nereye koyduğunu görünce oldukça şaşıracaksınız, kimbilir belki onun düşündüğü daha güzeldir? 😉 Uygulamada herhangi bir dilde konuşma olmadığı için hiç yabancı dil bilmeyenler açısından da rahatlıkla kullanılabilir.

Uygun yaş aralığı: 3-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Bu uygulama çocuğunuzun yaratıcılığını artırmaya yardımcı olacak bir uygulama. 4 farklı ev tipi içinden birini seçiyorsunuz, kamyon kolileri getirip evin önüne bırakıyor. Gerisi kolilerin içindeki 80 in üzerindeki küvetten kanepeye, mutfak dolaplarından kuş kafesine kadar her türlü objeyi evin içinde uygun yerlere yerleştirmeye kalıyor.
2. İstenirse yapılan evi saklayıp sonra tekrar dönüp değişiklik yapmak mümkün olabiliyor.
3. Arayüzü küçük yaştaki çocuklar için bile gayet basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış.
4. Tasarlanan evin fotoğrafını çekmek mümkün
5. Bir çocuk uygulamasında her zaman mutlaka aradığımız özelliklerden kişisel veri toplanmaması, reklam bulunmaması, sosyal medya paylaşımlarının olmamasını beğendik.
6. Koyduğunuz eşyaların üzerine iki kere tıklarsanız eşyanın yönünü değiştirebiliyorsunuz.

Geliştirilmesi Gereken Özellikler:
1. Bize göre eklenmesi gereken en önemli fonksiyonlardan bir tanesi, büyütme-küçültme düğmelerinin ayrıca oluşturulması. Bir eşyayı koyup yerleştirdikten sonra, büyütmeye çalışırken onu yerinden oynatabiliyorsunuz.
2. Bu fonksiyonlardan bir diğeri de, silme tuşuna bir çeşit kontrol konulması. Çünkü yanlışlıkla yaptığınız çalışmayı silmek çok kolay olabiliyor malesef.
3. Belki çok şey istiyoruz ama, ileriki versiyonlarda bir objenin daha çok farklı tipinin olmasını da isterdik. O zaman daha zevkli olacağını düşünüyoruz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’le (4), bu oyunu oynamak çok zevkli. Anneannenin evi, dayının evi, arkadaşı Yann’ın evi gibi farklı konseptte evlerini tasarlıyor. Bir süre sonra arabaya binip bu evler arasında eşya taşımak istedi. 🙂

Son sözümüz: Çocukların yaratıcılıklarını artırmaya yönelik eğlenceli, sevimli bir uygulama. Çocuğunuzla birlikte oynamanız halinde, objelerin isimlerini öğretme konusunda faydalı olacağını düşünüyoruz. Lite versiyonu da bulunuyor. En azından ona mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This