GarageBand 8,99 TL

GarageBand

Onlineanne

Çoktandır var olan bu uygulamayı sitede size tanıtmasak çatlayacaktık. Nerden anlatmaya başlasak bilemedik?  Bu bir müzik uygulaması ancak her yaştan herkes için. Çocuğunuza müzik enstrümanlarını tanıtacak, müziği sevdirecek, müzik yaptıracak bir uygulama, hem de en ‘cool’ şekilde. 🙂 Piyano, org, akustik ve elektro gitar, davul/bateri, bas gitar hangi enstrümanı isterseniz bulabilirsiniz. Daha önce hiç bu enstrümanlara elini sürmemiş olanlardan profesyonel müzisyenlere kadar herkese hitap ediyor. Bir başka özelliği daha var: İsterseniz arkadaşlarınızla bir araya gelip Jam Session yani birlikte müzik yapma imkanınız da var.

Uygun Yaş Aralığı: 3 – 99 Yaş 🙂
Desteklediği Platform: iPhone, iPad, iPodTouch
Fiyat: 8,99 TL
Kategori: Müzik/Oyun
Versiyon: 1.3

Enstrümanların yeni başlayanlar için ‘akıllı’ versiyonlarını seçerek hiç vakit kaybetmeden müzik yapmaya başlayabilirsiniz. Sesinizi kaydedip bestenizin üzerine şarkının sözlerini okuyabilirsiniz. Tempo, metronom, zaman aralığı, notaları uygulamanın içindeki Araçlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Hemen not düşelim: 3 arkadaşlarınızla birlikte Jam Session yapabilmek için iPhone’ununuzun 4 veya üstü bir model, iPodTouch’ınızın 4. jenerasyon olması gerekiyor. Yaptığınız şarkıların diğer tüm iOS cihazlarda güncellenmesi için iCloud’un desteklenmesi gerekiyor. Tüm iPad modellerinde çalışıyor.

Beğenmediğimiz bir yanı olduğunu söylemek güç. Çünkü bu uygulama her yaştan insana hitap ediyor. Dolayısıyla yaptığınız bir müziği Facebook veya YouTube da paylaşmak mümkün ki bize göre bu özellik bu uygulama için olması gereken bir özellik. Öyle çok kolay da karşınıza çıkmıyor bu düğme. 🙂

Şimdiye kadar benim, çocuğumun ve eşimin aile boyu oynamaktan en çok zevk aldığımız, hiç bıkmadığımız, çok başarılı bir uygulama GarageBand.

Son Sözümüz: Yarattığınız müziğin kalitesine inanamayacaksınız ve çok eğleneceksiniz. Fiyatını hak eden bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This