Baak!-Taşıtlar Ücretsiz

Baak!-Taşıtlar

Onlineanne

Uygulama 1-3 yaş arası çocuklarınıza taşıtların seslerini ve isimlerini öğretmeyi amaçlıyor. Uygulamada kelimenin türkçesini ve ingilizcesini duyabiliyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 1-3 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Türkçe uygulamalarda görmeye pek alışık olmadığımız kullanıcıyı karşılayan bir menü sayfasının olması ve tasarımı güzel.
2. Oyunun amacının ve nasıl kullanılacağının gösterilmesi iyi bir özellik.
3. Hem ingilizce hem türkçe olarak sunulması da güzel. Ayrıca isterseniz çocuk ağzından da kelimeleri duyabiliyorsunuz.
4. Çizimleri başarılı bulduk.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
1. Bazı kelimelerin yazılışında hatalar var, mesela İtfaiye gibi. Bazılarının ingilizce seslendirmesi de kulağa çok kaliteli gelmiyor.
2. Genel olarak bizde daha çok test yapılmasına ihtiyaç varmış gibi bir izlenim uyandırdı. Menüde Info kısmına girince bir türlü çıkamadık. Uygulama genel olarak normalde alışık olduğumuzdan daha yavaş çalışıyor. Bu özellikle mi böyle yapılmış bilemedik.
3. Gelecek versiyonlarında daha çok taşıt görmeyi isteriz.

Son sözümüz: Umut verici ancak biraz daha geliştirilmeye ihtiyaç duyan türkçe uygulamalardan bir tanesi daha. İsterseniz ingilizce olarak da kullanabilirsiniz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This