Ben Benim 3,59 TL

Ben Benim

Onlineanne

Kim olduğunu bulmaya çalışan bir karakterin hikayesinin anlatıldığı bu interaktif kitap uygulaması 5-8 yaş arası çocuklarınız için hazırlanmış. Kitabın karakteri Ben Benim, kimliğini sorgulamaya başlar ve ormandaki ve şehirdeki arkadaşlarına sorarak kim olduğunu bulmaya çalışır. Kitapların sonlarını söylemeyi pek sevmem ama bu mutlu sonla bitiyor 🙂

Uygun yaş aralığı: 5-8 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Kitap
Versiyon: 1.0.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Basılı kitapları da olan bu uygulamanın grafikleri özgün ve kaliteli
2. Kitap uygulamaları içinde her zaman aradığımız özelliklerden, ses ve müziğin ayrı ayrı kontrol edilebilmesi, istenirse yazıların açılıp kapanması gibi özellikler hem kullanıcıya özgürlük sağlıyor hem de daha kolay kullanılmasını sağlıyor. Müziklerinin özel olarak hazırlandığını, uygulamayla örtüştüğünü, özgün ve kaliteli olduğunu söylemeden geçemeyiz.
3. Kitabın efektleri de oldukça verimli. Hikayenin akışını çoğu zaman bozmadan karaktere yardım edebiliyorsunuz. Ayrıca sayfadaki yazı okunduktan sonra sizi yönlendirme özelliği de güzel.
4. İsterseniz menüde kaldığınız yerden devam etme veya başka sayfalara geçiş yapma imkanı sunuluyor.
5. Bahsettiğimiz kontroller sayesinde Bana Oku/Kendim okurum gibi özellikleri karşılıyor.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
1. Kitapta verilmek istenen mesajı doğru bulsak da, arada kullanılan APTAL kelimesi dikkatimizi çekti. Sanki bu biraz da çeviriden kaynaklanıyormuş gibi bir hisse kapıldık. Orjinali olmadan sadece türkçe olarak kullanılmak istendiğinde belki bazı anlatımların değişmesi düşünülebilir.
2. Diksiyonda problem yok ancak seslendirme konusundan pek emin değiliz. Bu biraz da kişisel bir görüş, herkese göre beğeni değişebilir, ama belki biraz daha canlı hale getirilebilirdi.

Son sözümüz: Konusu, grafikleri, müzikleri itibariyle özgün ve kaliteli bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This