Pepee 1,79 TL

Pepee

Onlineanne

Çok sevilen, çok aranan karakterlerden Pepee’nin bir yapboz oyunu. Oyunun içinde 5 adet Pepee ve arkadaşlarına ait resim bulunuyor ve 3 farklı zorluk seviyesinde oynanabiliyor.

Uygun yaş aralığı: 4-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: 1,79 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Hoşumuza gidenler:
1. Pepee karakterinin ve arkadaşlarının sevimliliği bu beş resimde karşınıza çıkıyor demiştik. Grafik kalitesi iyi.
2. Çok basit bir arayüze sahip. Zaten oyunda başka ekran görüntüsü yok. Resimlerde, yapboz parçaları da, zorluk seviyesi seçimi de aynı yerde. Bu oyuna bir basitlik kazandırıyor, ancak parçaları görebilmek için çok kolaylık sağlamıyor.
3. Reklam yok, sosyal medya bağlantı imkanı yok.

Keşke olsa dediklerimiz:
1. Uygulamada bir menü, seslendirme, müzik, efekt yok.
2. Interaktivitesi çok düşük, çok eğlendirici, yaratıcı bir yanı yok malesef.
3. Yapboz uygulamalarının zaten bize göre tablet teknolojilerinde bazı açmazları bulunuyor. Bunları Sanal Yapboz mu, Gerçek Yapboz mu yazımızda anlatmaya çalışmıştık. Bir de içinde 5 grafikten başka bir interaktivite vb sunmayan bir uygulamanın paralı olmasına biraz şaşırdık. Bu fiyata alabileceğiniz yerli ve yabancı başka pek çok yapboz uygulamasını bu sitede bulabilirsiniz.

Son sözümüz: İlgi çeken bir konu ve umut verici bir altyapı var, ancak biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This