Sound Touch Lite Ücretsiz

Sound Touch Lite

Onlineanne

Küçük yaştaki çocuklarınıza hayvanları, araçları, müzik enstrümanlarını ve evdeki aletleri isimleri, çıkardıkları sesleri ve fotoğraflarıyla birlikte öğretebileceğiniz eğitici bir uygulama. Özel eğitim gereksinimi içinde olan çocuklarınız için de hem eğitici hem de ilgi çekici bir uygulama. Burada incelemesi yapılan Lite versiyonu. Tam sürümüne 8,99 TL den ulaşabilirsiniz. Türkçe, ingilizce veya Almanca olarak kullanmanız mümkün.

Uygun yaş aralığı: 1+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 2.5.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Ürünün Lite versiyonunda 12 adet çiftlik hayvanı ve 12 adet araç resmine ve fotoğrafına ulaşabiliyorsunuz. Tam sürümde yer alan vahşi hayvanlar, müzik enstrümanları, kuşlar ve ev aletleri bölümlerine ilişkin de 3 er örnek görmek mümkün. Ayrıca, tam sürümün içeriğine de bakabilmeniz mümkün.
2. Çizimler renkli ve sevimli. Her çizimin üzerine tıkladığınızda önce ismini duyuyorsunuz, sonra fotoğrafı açılıyor ve çıkardığı ses duyuluyor. Fotoğrafların da oldukça kaliteli olduğunu söylememiz lazım.
3. Ayrıca her objeye ait sadece bir değil 5 farklı fotoğraf mevcut. Dolayısıyla çizimde gösterilen köpek resmine tıklayınca, değişik zamanlarda değişik cins köpek fotoğrafları geliyor. Bu da, çocukların uygulamadan hem çabuk sıkılmalarını engelliyor hem de farklılıkları öğrenmelerine yardımcı oluyor.
4. Seslerin kaydı da oldukça kaliteli.
5. Ayarlar menüsü uygulamanın içinde değil. Cihazınızın Ayarlar bölümünde yer alıyor. Uygulamanın hedef kitlesini de düşününce bu özellik aslında iyi bir koruma sağlıyor. Seslendirmeyi ve dili buradan seçiyorsunuz. Türkçe dil seçeneği de mevcut.

 

 

Gelecek Versiyonlarda Olmasını İstediklerimiz:
1.Lite versiyonu reklam içeriyor. Sadece ürünün tam sürümünün reklamı değil, başka reklamlar da. Küçük yaştaki çocuklar için bunun ilgi dağıtıcı olabileceğini düşünüyoruz.
2. Tam sürüm reklamının üzerine basıldığında doğrudan App Store’a yönleniyor. Ürünün hedef kitlesini düşününce, bir ebeveyn kontrolü olmasını isterdik.
3. Böylesine basit ve ilgi çeken bir uygulamanın içinde farklı konuların da eklendiğini görmek isterdik. Hava durumu, kıyafetler, Meyveler vb.

Son sözümüz: Mutlaka ücretsiz versiyonu indirip bakın, sizi bir süre idare eder, büyük ihtimalle tam sürümünü almak isteyeceğiniz bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.1 Yorum

  1. çok severek hem bizim hemde özel eğitim öğretmenimizin kullandığı bir uygulama…İnek şeklindeki oyuncağımızdan ve onun sesinden acayip korkuyorduk şimdi burdan farklı sesleri dinleterek bu korkusunu yendik 🙂

Pin It on Pinterest

Share This