Dr. Panda’s Hospital – Doctor Game For Kids Ücretsiz

Dr. Panda’s Hospital – Doctor Game For Kids

Onlineanne

Çocuğunuzla veterinercilik oynamaya ne dersiniz? İşte hem iPad hem de Android için çok eğlenceli ücretsiz bir oyun uygulaması. Hasta inek, kedi, koyun, fili hastanede karşılayın, yatağına yatırın ve tedavi edin. Bütün bunları yaparken de çocuğunuz hastanedeki prosedürleri tanışın. hasta hayvanları yatağına yatırın, odasını temizleyin, iğne yapın, kulağındaki mikropları temizleyin. Özellikle doktor korkusu olan ve ya bu tür konulara ilgi duyan çocuklar için süper. Lite versiyon gayet başarılı, tam sürümde 8 hayvan ve 10 oyun bulunuyor. Dr Panda’nın restoranı da var. İsteyenler için ingilizce sayılar, yapbozlar, bulmacalar içeren bir uygulaması daha mevcut.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, ipod touch, Android
Fiyat: Ücretsiz (Tam versiyon-3.59TL)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Hiç konuşma olmayan son derece basit arayüzlü, anlaması kolay ve güzel grafikli bir oyun.
2. Çok eğlenceli: Bir sürü sıradan ve hatta sıkıcı gerçek hayat aktivitesi çok eğlenceli biçimde tanıtılıyor. Yerden çöpleri toplama, hayvanları şekil değiştirebilen yataklara yatırma, iyileştirmek için oynanan oyunlar.
3. Ses efektleri de minik animasyonlar da çok güzel. Radyo, çöp kutusu, çiçekleri sulama gibi minik güzel detayları atlamamak lazım.
4. Ebevynle beraber oynandığında çok öğretici bir oyun. Üstünde konuşacak çok malzeme var.

Keşke bunlar olsa:
1. Tam sürümü alma düğmesi çok ortada. Yanlışlıkla basıp App Store’a gitmek çok sıkıcı olduğu için bari bu tür düğmeler zor açılıyor olsa.
2. Müziği kapama kontrolü olsa benim gibilere çok iyi gelirdi.

Bizimkiler ne dedi?
Emre (2) ile oynadığımız ve çok zevk aldığımız bir oyun. Emre inatla fili arabalı yatağa yatırıyor ben prensesliye 🙂 Çöpleri toplamaya, radyoyu açıp kapamaya bayılıyoruz.Normal bir kitabı açıp konuşamadığımzı kadar çok konuşuyoruz bu uygulama sayesinde. Deniz (6) ve Damla (6) da seviyor bu uygulamayı. Bizim evde gerçek veterinercilik oyunları da çok gözde olduğu için bu uygulama çok popüler.

Son sözümüz: Mutlaka deneyin.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This