Dr. Panda’s Restaurant – Cooking Game For Kids Ücretsiz

Dr. Panda’s Restaurant – Cooking Game For Kids

Onlineanne

Son derece eğlenceli bir restoran oyunu uygulaması! Dr Panda’nın restoranına müşteri olarak gelen hayvanları karşılayabilir, onlara istedikleri yemekleri hazırlayabilir, bulaşıkları yıkayabilirsiniz (aman ne güzel!) Ücretsiz sürümde 2 hayvan, iki yemek tarifi var. İsterseniz Dr Panda’nın hastanesi de var.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, ipod touch, Android
Fiyat: Ücretsiz (Tam versiyon 3.99 TL)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Hiç konuşma olmayan son derece basit arayüzlü, anlaması kolay ve güzel grafikli bir oyun.
2. Arabayla havalı havalı gelen müşteri ineği ya da koyunu (yoksa koç mu boynuzları var da bilemedim) masaya oturtun, istedikleri yemeği hazırlayın ve sonrasınd atabakları yıkayın. Blenderda milk shake hazırlayabilir, çorba ya da omlet pişirebilirsiniz. Bunun için soğan falan da doğramanız gerekiyor ki gerçek hayatta çocuğa yaptıramayacağınız şeyleri de yaptırmış oluyorsunuz.
3. Ebeveynle beraber oynandığında çok öğretici bir oyun olabileceğini düşünüyoruz. Özellikle erkek annelerine tavsiye ediyoruz ki bu tür mutfak işlerine oğullarımız yabancı kalmasın:-)

Keşke bunlar olsa:
1. Tam sürümü alma düğmesi çok ortada. Yanlışlıkla basıp App Store’a gitmek çok sıkıcı olduğu için bari bu tür düğmeler zor açılıyor olsa.
2. Müziği kapama kontrolü yok.

Bizimkiler ne dedi?
Emre (2) ile oynadığımız ve çok zevk aldığımız bir oyun daha. Deniz (6) ve Damla (6) da seviyor. Evde yemek yapmayı sevmeyen tek insan benim sanırım:-) O yüzden çocuklar babalarıyla gerçeğini, benimle sanalını yapıyorlar genelde:-)

Son sözümüz: Mutlaka deneyin.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This