Animals Memory Match Multilingual for iPad Ücretsiz

Animals Memory Match Multilingual for iPad

Onlineanne

Bu uygulama, daha önce incelemesini yaptığımız Hayvanlar uygulamasının geliştiricisi tarafından geliştirilmiş bir eşleştirme uygulaması. 8 adet farklı dili destekliyor. 4 adet zorluk seviyesinde oynanabiliyor. 8li, 12li, 18li ve 24lü kartlar içinde birbirinin eşi hayvanları bulmaya çalışıyorsunuz. Bu uygulamanın App Store’da, Animal Kingdom Multilingual for iPad, Animal Kingdom iPad Edition, Animals Memory Match for iPad, Animals Memory Match Multilingual for iPad isimlerinde birbirinin neredeyse aynısı ama ayrı ayrı versiyonları bulunmakta ve bir de aynı şekilde bunların türkçe isimli halleri. Uygulama geliştirici bunu daha karışık hale getirebilirmiydi acaba diye merak içindeyiz. 🙂

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Bir türk geliştirici olarak birden çok dil desteği vermelerini olumlu bulduk.
2. Grafikler sevimli ve kaliteli.
3. Doğru eşleştirilince ilgili hayvanın sesi duyuluyor. Seslendirmede hayvanın ismi söyleniyor ve isminin yazılışını görebiliyorsunuz. Almanca ve ingilizce versiyonları da hiç fena sayılmaz.
4. İsterseniz Pro versiyonunu uygulama içinden alabiliyorsunuz. Burada daha çok hayvan figürü ve zamana karşı oyunu oynama şansınız var. 1,79 TL ye satılıyor.
5. Ücretsiz olmamasına rağmen içinde reklam barındırmıyor.

Gelecek Versiyonlarda Olmasını İstediklerimiz:
1.Animal Kingdom olarak ingilizce versiyonunu ilk açtığınızda uygulama size sürekli Ücretsiz bir oyun indirmek istemediğinizi soruyor. Evet de deseniz Hayır da deseniz hiçbir şey olmuyor.
2. Eşleştirmeyi oynarken iki farklı kartı açtığınızda kartlar, siz bir başkasına basana kadar açık kalıyor. Genellikle eşleme yapamayınca kartların bir süre sonra otomatik kapanmasını beklediğimiz için önce sanki bir hataymış gibi geldi. Acaba zorluk seviyesine göre mi böyle mi yaptılar diye düşündük ancak her seviyede aynı.
3. Doğru bilindiğinde hayvanın sesi ve isminin haricinde herhangi bir seslendirme veya müzik bulunmuyor. Arka planda hedef kitleye uygun bir müzik daha eğlenceli olabilirdi.
4. Türkçe versiyonunda Pro versiyonuna bastığınızda, bu versiyona ilişkin bilgi veriliyor. Bu bizce güzel bir özellik. Ancak almaktan vazgeçseniz bile ekranı yenileyemiyorsunuz. Programı tamamen kapatarak başa dönmek mümkün oluyor. Bir de, Animal Kingdom versiyonunda bu bilgilendirme bulunmuyor.

Son sözümüz: İlk incelediğimiz Hayvanlar uygulamasına göre daha anlamlı ve gelişmiş bir uygulama. Umarız uygulama geliştirici tespitlerimizi dikkate alır da, gelecek versiyonlarda daha eğlenceli bir uygulama haline gelir. Ücretsiz bir eşleştirme oyunu olduğu için, çocuğunuzun yaşı tutuyorsa denemenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This