Bebebul 1,79 TL

Bebebul

Onlineanne

Çocuklarınıza şekilleri, hayvanları, taşıtları ve meyveleri öğretmeyi amaçlayan bir çeşit yapboz uygulaması. Bahsedilen bu 4 farklı temda 9 farklı obje soruluyor ve çocuğunuz sorulan objeleri doğru yerine yerleştirmeye çalışıyor.

Uygun yaş aralığı: 2-4 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 1,79 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Grafiklerini ve diksiyonu beğendik.
2. Objeler yerine yerleşmediğinde çocuğun motivasyonunu azaltacak bir tepki, ses veya efekt yok. Sadece bir zıplama efekti oluyor ve sesi duyuyorsunuz. Doğru bilindiği durumda ise, sevimli bir gülme sesi duyuluyor.
3. Hedef kitlesine uygun son derece basit bir arayüzle karşınıza geliyor. Sezgisel olarak çok rahat bir şekilde oynanmaya başlanıyor.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
1. Öncelikle bahsedilen 4 farklı konuyu seçebilmek için, içinde bol miktarda reklam bulunan Info kutucuğuna basmanız gerekiyor. Açılan pencere küçük ve reklamlar daha çok göze çarptığından, bunu farketmeniz de uzun zaman alabilir. Oyun ilk açıldığında bu 4 farklı kategoriyi seçme imkanı sunan bir menü yapısı daha kullanışlı olurdu.
2. Sadece ebeveynlere özel bir bölümde, çocuğun hangi konularda daha gelişmeye ihtiyaç duyacağını gösteren bir skor tablosu güzel olabilirdi.
3. Objeler yerine doğru yerleştirildiğinde, belki bazı objelerin çıkardığı sesleri de duymak eğlenceli olabilirdi.

Son sözümüz: Sevimli ve eğitici bir uygulama. Ancak hedef yaş grubu kitlesini ve menü yapısındaki pek çocuk dostu olmayan yapıyı düşünecek olursak, çocuğunuzla birlikte oynamanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This