Play Zone 5,49 TL

Play Zone

Onlineanne

4-7 yaş çocuklarınıza aktivitelerle dolu bir eğitici uygulama. 4 yaş çocuklarının en belirgin rol modellerinden prenses, itfaiyeci, atlet ve doktor rolleri eşliğinde, çocuğunuz bu uygulamada kıyafet ve aksesuarları takıp giydirmeyi, şaşı bak şaşır türevi farklılık bulma oyunlarını oynayıp, tekrar edenleri bulma ve matematiğe giriş olarak toplama ve çıkarma işlemlerini yapabilecek.

Uygun yaş aralığı: 4-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 5,49 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Uygulamanın menüsünde 4 farklı karakterden birini seçerek başlıyorsunuz. Seçtiğiniz karakterden sonra, hangi oyunu oynayacağınızı seçiyorsunuz. Grafikler bize biraz anime çizgi film karakterlerini anımsattı. Eğitici değeri yüksek olan bu uygulamada gizli bilgi toplanmıyor ve reklam mevcut değil. Sosyal medya bağlantıları da bulunmuyor. Oldukça enerjik bir müziği var ve bunu menüde kontrol edebiliyorsunuz (ve gerçekten de bir noktadan sonra ihtiyacınız olabiliyor) Sayı sayma ve toplam-çıkarma bölümleri küçük çocuklar için bile yapılabilir basitlikte tutulmuş.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
Menü ingilizce olarak tasarlanmış ancak efekt sesleri haricinde herhangi bir seslendirme bulunmamakta. Hem ingilizce olarak, hem de türkçe gibi diğer dillerde bulunan sonuçların isimlerinin seslendirmesi olsa faydalı olabilirdi diye düşündük.

Son sözümüz: Eğitici yönü yüksek, kesinlikle çocuk dostu bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This