Herd Absurd! Mix, match & collect 5,49 TL

Herd Absurd! Mix, match & collect

Onlineanne

Sonunda piyasada bulunan birbirinin benzeri eşleştirme oyunlarından farklı bir oyun uygulaması ile karşılaştık:-) Bu oyunda amacınız kafası, gövdesi, bacakları dağılmış sevimli hayvanları birleştirmeye çalışmak. Şekilleri eşleştirme, renk eşleştirme, hayvanları tanıma becerilerini destekleyen eğitici bir uygulama. Parçaları başarı ile birleştirebilseniz de birleştiremeseniz de birbirinden farklı hayvan kombinasyonları ve de animasyonlarla eğleneceğiniz kesin. Almadan önce denemek için mini versiyonu da bulunuyor.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone
Fiyat: 5.49 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz özellikler
1. Şirin grafikler ve sevimli animasyonlu bu uygulama son derece basit ve anlaşılır.
2. 15 farklı hayvanın parçalarını kaydırarak farklı kombinasyonlar yapabiliyorsunuz. Saçma kombinasyonlar yapıp eğlenebilirsiniz. Ancak doğru kombinasyonları yapmaya çalışma, şekil, renk eşleştirme becerilerini, hayvanları tanıtmayı öğretme açısından son derece eğitici bir uygulama.
3. İsterseniz oyun olarak da oynayıp etiket kazanabilirsiniz. Bunun için yukarıya tıklayın ve de sorulan hayvanın parçalarını doğru olarak eşleştirin.
4. Müzik ve ses kontrolü, arka plan seçenekleri mevcut.
5. Hiçbir reklam ve uygulama içi satın alım sözkonusu değil.

Keşke olsa dediklerimiz:
1. Bu uygulamaya sözel becerileri de destekleyecek özellikler eklense çok güzel olur diye düşünüyoruz. Hayvanların parçalarını eşleştirdikten sonra animasyonları görmek çok eğlenceli. Beklentimiz hayvanların seslerini ve hayvan isimlerini de duymak. Bir de türkçe dil seçeneği olsa süper olmaz mı?
2. Uygulamayı anlaması çok kolay ancak oyun kısmına geçmek biraz daha belirgin olsa daha iyi olur diye düşünüyoruz.

Bizimkiler ne dedi?
Emre (2) için çok güzel bir oyun ve de çok sevdi. oyun gözüme kolay görünmüştü ama parçaları bulmakta zorlandı. Buna rağmen animasyonlar hoşuna gitti ve sıkılmadan beraberce oynadık. Damla (6) ve Deniz (6) bile çok ilgilendi bu oyunla.

Son sözümüz: İllaki bir eşleştirme oyunu arıyorsanız tavsiye ediyoruz!3 Yorum

  1. severek takip ediyorum
    bol şans

  2. Tam da benim kızıma göre bir oyun

  3. Güzel ve egitici bir uygulama. Beğendik. Desteginiz için çok teşekkür ederiz.

Pin It on Pinterest

Share This