Kids’ Dental Health 5,49 TL

Kids’ Dental Health

Onlineanne

4-8 yaş çocuklarınıza ağız/diş sağlığı ve bakımını öğretmeyi amaçlayan başarılı bir interaktif uygulaması. Kitaba başlarken 4 farklı karakterden birini ana karakter olarak seçmek mümkün. Kitabın hikayesi okunurken, konuyu hem pekiştirmek hem de eğlenceli hale getirmek için, çeşitli minik oyunlar bulunuyor. Kitap ingilizce olarak hazırlanmış. Ayrıca sayfadaki objelere dokununca isimlerini ingilizce ve yazılı olarak da görebiliyorsunuz. Dilerseniz hikayenin akıcılığını bozmamak için, içinde yer alan oyunları atlayabilir veya menüden ayrıca seçebilirsiniz. Üstelik şu an bir süreliğine indirimli.

Uygun yaş aralığı: 4-8 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 5,49 TL
Kategori: Kitap
Versiyon: 1.7

Uygulamanın seslendirmesi, müzikleri ve anlatım kalitesi oldukça başarılı. Kullanılan ingilizce zor bir ingilizce değil, yani iyi bilmeyenler tarafından dahi grafiklerinde yardımıyla kolayca anlaşılabilir diye düşündük. Hikayenin akıcılığının bozulmaması açısından içindeki oyunların atlanabilmesi özelliğini de çok beğendik. Bana oku ve kendim okurum özellikleri mevcut. Dilerseniz istediğiniz sayfaya gitme özelliği de bulunuyor. Son sayfada yer alan sağlıklı besinlerle ilgili bölüm de en çok hoşumuza giden bölüm. Bilgi toplanmaması, reklam bulunmaması, sosyal medya bağlantılarının olmaması bu uygulamayı tam bir çocuk dostu uygulama haline getiriyor.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
Bu kitabın türkçesinin olmasını çok isterdik. Birkaç kez okunup oynandıktan sonra, uygulamaya geri dönüşün artırılması için oyunların değişik görsellerle alternatifli sunulması çok iyi olurdu diye düşünüyoruz.

Son sözümüz: Önemli bir konuda eğitici bir uygulama olduğunu söylemeliyiz. Çocuklarınızın hem ingilizce dilinin gelişmesine yardımcı, hem eğlenceli hem de eğitici bir kitap. Denemek için en azından lite versiyonunu indirmenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This