Pastacılık Okulu Atölyeleri

Pastacılık Okulu Atölyeleri

Yarıyıl tatili nasıl gidiyor? Eminiz evde kalan annelerin, çalışan annelerin, büyükanne-büyükbabaların ve elbette ki çocukların birbirinden farklı cevapları olacaktır.

Çocuk Klübünün bu sene yarıyıl tatiline özel olarak hazırladığı Pastacılık Okulu etkinlikleri bulunuyor. Bu etkinlikler 9.Şubat akşamına kadar devam edecek. 7-14 yaş ve 3-6 yaş grubundaki çocuklara yönelik hazırlanmış Pastacılık Okulu atölyeleri, masada görgü kurallarından hijyen bilgisine, beslenme alışkanlıklarından keyifli sohbetlere kadar çocuklarınızı bilgilendirirken aynı zamanda şahane pastalar hazırlamalarını sağlayacak. En güzel kısmı da sonunda 7-14 yaş grubundakiler diploma sahibi, 3-6 yaş grubundakiler ise birer sertifika sahibi olacak. Bu yarıyıl tatilini değerlendirmek ve sonrasında hatırlamak için harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Pastacılık Okulu Atölyeleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eee peki biz İstanbul’da olmayanlar ne yapalım diye de düşünebilirsiniz tabii. Her gün evdeki yarıyıl tatilinde olan çocuklarla pasta-börek aktivitesi yapacak zamanınız ve enerjiniz yoksa, aşağıdaki dijital çözümlere bir göz atabilirsiniz. 😉

 Pin It on Pinterest

Share This