Sayılar

Sayılar

Onlineanne

1 den 5 e kadar sayıları türkçe olarak öğretmeyi amaçlayan oldukça basit bir uygulama. Çıkan grafikleri üzerlerinde bulunan sayılara göre yerine yerleştirmek gerekiyor ve sonunda da hem sayıyı ekranda tekrar görüyor, hem de söylenişini duyabiliyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 1-4 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 5,49 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Seslendirme ve müzik iyi, ayrıca müziği açıp kapatabiliyorsunuz. Menü yapısının olması güzel ve mutlaka olması gereken bir özellik. Genellikle türkçe uygulamalarda pek karşımıza çıkmıyor. Gerçi bu uygulama türkçeleştirilmiş, daha pek çok dilde de versiyonları mevcut.  Grafiklerin kalitesi hiç fena değil ancak görsel olarak uygulamanın bir karakteri, bir bütünlüğü yok. Şekilleri doğru yerlerine yerleştirdikten sonra oluşan kısa efektler güzel, gözü yormuyor.

 

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
1. Uygulama geliştiricinin diğer uygulamalarına ilişkin ana menüde dönen bir reklam var ve çocuk güvenlik duvarı bulunmuyor. Dolayısıyla çocuklarınız kendini bir anda App Store’da bulabilir.
2. Türk geliştirici tarafından yapılmış olmasa da kaliteli bir Türkçe uygulama olmaya aday. Ancak 5 ten daha fazla sayının olması ve içeriğin zenginleştirilmesi gerekli.

Son sözümüz: Biz fiyatını içeriğine göre biraz yüksek bulduk. İçeriğinin zenginleştirilmesi halinde bu fiyata satın alınabilir.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This