Alien Buddies 3,59 TL

Alien Buddies

Onlineanne

3-7 yaş çocuklarınız için harika bir uygulama. Eşleştirme, Yapboz, Noktaları Birleştir ve Yapıştırma kategorilerinin altında pek çok farklı oyunu oynamak mümkün. En güzel tarafı da birleyler öğrenmek için oynadığını düşündürmeyecek kadar eğlenceli ve hedef yaş grubuna uygun tasarlanmış olması. İngilizce olmasına rağmen, dilden bağımsız oynanabilecek pek çok eğitici oyun var içerisinde.

Uygun yaş aralığı: 3-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2.2

İngilizce olarak renkler, büyük-küçük harfler, şekiller, sayılar başta olmak üzere pek çok konuda bu sevimli uzaylılarla güzel vakit geçirmek mümkün. Çocuğum oynarken benim bile hoşuma gitti, ben de oynamak istedim 🙂 Uzaylılar gerçekten çok sevimliler. Seslendirme ve müziği menüdeki ailelere yönelik hazırlanmış bölümden kontrol edebilirsiniz. Tam bir çocuk dostu uygulama.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
Keşke türkçesi de olsaydı demeden edemeyeceğim. 🙂

Son sözümüz: Çocuklarınızın ingilizce dil gelişimini eğlenceli şekilde desteklemek isterseniz mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This