Bebek Gelişimi ve Dijital Hatıra Kitabı Uygulamaları

Bebek Gelişimi ve Dijital Hatıra Kitabı Uygulamaları

Yazan: Melike

Teknolojik ve taze anneler için 2 uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Baby Development Activities: Bu uygulamada bebeğinizin ilk yılındaki gelişimini doğduğu günden itibaren izleyebiliyorsunuz. Uygulama temel olarak 3 ana bölümden oluşuyor. İlk bölümde Bebek gelişimi ve aktiviteleri üzerine aylık olarak kategorize edilmiş bilgileri öğrenebiliyorsunuz. İkinci bölümde bu bilgilerinizi test imkanı bulunuyor. Üçüncü bölümde ise, geliştirici şirket NigglyNoo’nun bebek gelişimi üzerine ücretsiz bültenine üye olabiliyorsunuz. Çok basit bir arayüze sahip. Bu uygulamanın ve verilen bilgilerin ingilizce olduğunu hatırlatalım. Hamilelik sürecinden itibaren kendinizi hazırlamak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

babydevelopmentact

 

 

Tap Me Happy: Eminiz bebeğinizin doğduğu andan itibaren binlerce fotoğrafını ve videosunu çekerek her anını kutlamak ve saklamak isteyeceksiniz. Fotoğrafçılıkla uğraşanlar çok iyi bilir; bir çocuk bir de hayvan fotoğrafı çekmek en zorudur. Günümüzde pek çok kişi artık anı yakalamak adına telefonlarını kullanıyor. Hal böyle olunca da, tüm bu digital arşivi düzenlemek, belki üzerine birkaç anı yazmak gibi işler için bilgisayaraınızın başında uzuuun vakitler geçirmek zorunda kalabiliyorsunuz. İşte bu uygulama, çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları bir kütüphane haline getirerek, çocuğunuz ve sizin için ileride bir anı dosyası oluşturmaya yarıyor. Türkçeyi de desteklediğini ekleyelim.

Arayüzü çok basit. Uygulamanın içindeyken ister yeni fotoğraf veya video çekebilir isterseniz önceki fotoğraf ve videolarınızı ekleyebilirsiniz. Bunların üzerine çeşitli yazılar yazabilir veya sesinizle kayıtlar yapabilirsiniz. Hazırladığınız bu dosyaları da bir slayt gösterisi halinde izlemeniz ve izletmeniz mümkün. Bebekler için hazırlanan anı kitaplarını yapmak için ne vaktim, ne sabrım ne de yeteneğim var diyorsanız bu uygulama tam size göre. Basit bir dijital bebek anı dosyası hazırlamanıza yardımcı olacak.

tapmehappyPin It on Pinterest

Share This