Get The Germs 1,79 TL

Get The Germs

Onlineanne

Bu kadar eğitici oyundan sıkıldım, çocuğum biraz da eğlensin diyorsanız, bu uygulama size göre. 5 kategoride 100 farklı seviyede oynanabilen bu oyunda, çocuğunuzun insanlığı kurtarmak için mikropları yok etmeye çalışması gerekiyor.

Uygun yaş aralığı: 4+  yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 1,79 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2

Bize biraz Cut The Rope uygulamasını çağrıştırdı bu uygulama. Benzer bir mantıkla, ekran üzerindeki bir mikrobu değişik yönlerde tutup çekerek ve duvarlardan sektirerek diğer mikropları yok etmeniz ve kendi mikrobunuzu kırmızı deliğe sokmanız gerekiyor. Bunu yapmaya çalışırken hizalamak için çıkan kısa kesikli beyaz çizgiden yardım alabiliyorsunuz. Bu çoğunlukla işinizi kolaylaştırıyor. Seslendirme ve müziği uygulamanın menüsünden kontrol edebiliyorsunuz. İçinde reklam bulunmuyor. Menüsü ingilizce ancak menü haricinde konuşma ve yazı olmadığından yabancı dil bilmeseniz bile oynanabilir. Sezgiselliği oldukça kuvvetli.

Gelecek versiyonlarda görmek istediklerimiz:
Bu uygulama Game Center’a bağlanarak kendini açıyor. Ayrıca facebook ve twitter bağlantısının olduğunu da ekleyelim. Bunlar bizim çocuklara yönelik uygulamalarda bulunmasını istemediğimiz özellikler. Mutlaka gerekliyse de güvenlik duvarıyla sunulması taraftarıyız.

Son sözümüz: Çocuğuma eğlenceli bir oyun arıyorum diyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Ancak sosyal medya bağlantısı içerdiğini tekrar hatırlatalım.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This