Fiete 5,49 TL

Fiete

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
1-3 yaş çocuklara yönelik hazırlanmış interaktif oyun kitabı. Alman bir geliştirici tarafından sunulan bu uygulama her dilden küçük çocuklar tarafından rahatlıkla oynanabilir. Sezgiselliği oldukça yüksek olan, bizce en iyi tanımla ‘mutlu bir uygulama’ 🙂

Yaş Aralığı: 1-3 yaş Platform: iPad, iPodTouch, iPhone, Android Versiyon: 1.1 Fiyat: 5,49 TL


Bu uygulamada çocuğunuz bir denizci eşliğinde farklı maceralar yaşayacak. Yağmur yağınca şemsiye açma, sandviç hazırlama, uğur böceğinin noktalarını yerleştirme, arabaya tekerlek takma, eşleştirme gibi 15 civarında aktivite bulunuyor.

Uygulamanın en beğendiğimiz özelliklerinden bir tanesi grafikleri ve müziği. Özgün grafiklerle ve sadece martı ve deniz sesinden oluşan arka plan sesleriyle, çocuklarınıza eğlenceli vakti hiç yormadan geçirtiyor. Tatildeymiş gibi…:-)

Uygulamanın diğer bir özelliği size zaman zaman gerçekmiş hissi vermesi. Yani, ağaçtan elmaları toplarken tablette yerçekimi olduğunu düşünebilirsiniz.

Hafıza kartları bölümlerindeki oyunlar sadece eşlemeden ibaret değil, ilişkilendirmeyle yapılıyor. Hedef yaş grubu için yeterli, yormayan, güvenli, reklamsız bir uygulama.

 

4 yaşındaki oğlum uygulamayla ilgilendi ancak onun yaşı için aktiviteler biraz basit kaldı. Eğlenceli yönlerinin yine hedef yaş grubuna uygun olduğunu düşünüyoruz.

 


Son sözümüz: Bu ‘mutlu uygulama’yı küçük çocuklarınız için rahatlıkla düşünebilirsiniz, çocuk dostu ve eğlenceli!Pin It on Pinterest

Share This