Conni Buchstaben 3,59 TL

Conni Buchstaben

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Bu uygulamada çocuklar meşhur Conni karakteriyle almancalarını geliştiriyor. Alfabedeki harflerin tek tek öğretildiği bir bölüm, resmin hangi harfle başladığının sorulduğu ikinci bölüm ve resim albümünden oluşan üçüncü bölümle birlikte oldukça eğitici bir uygulama.

Yaş Aralığı: 2-6 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod Touch, Android Versiyon: 1.4 Fiyat: 3,59 TL

Bir resimdeki obje isminin hangi harfle başladığının bulunması oyununda alfabetik sıraya göre sorulmamasını beğendik.

Yine bu bölümdeki sorular değişik şekillerde birden çok sefer sorulduğu için uygulamaya geri dönüşü artırıyor

conni1

Harflerin fonetiği, çıkardığı sesle birlikte öğretilmesi güzel bir özellik. Ayrıca harf ve kelimeler ilgili görselleriyle birlikte kullanılıyor.

conni3

Resimlerdeki objelerin baş harflerini doğru bulma kısmında farklı kombinasyonlarla birden çok sefer sorulması çabuk sıkılmayı engelliyor. Bunlar doğru bilindikçe her konuyla ilgili olarak tematik resim albümleri oluşuyor, bir çeşit ödül mekanizması işlemiş oluyor.

Son sözümüz: Çocuğunuzun almancasını geliştirmek için, sevilen bir karakterle birlikte oynayabileceği eğitici bir uygulama
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This