Oyun Parkı 1 6,99 TL

Oyun Parkı 1

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğitici
  • Eğlenceli
Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane, nedir bilin bakalım? Evet bildiniz, nar! Bunun bir dijital uygulama olarak tablet ve telefonlarınıza gelmesine ne dersiniz? 🙂 2-6 yaş çocuklarınız için Türkçe, çocuk dostu, kolay kullanılan, eğlenceli vakit geçirecekleri 12 ayrı uygulama tek bir uygulama içinde geliyor.

Yaş Aralığı: 2-6 yaş Platform: iPad, iPhone, iPodTouch Versiyon: 3.1.0 Fiyat: 6,99 TL


Uygulamada, farklılıkları bulma, eşleme, yap-boz, çizim-boyama, renklendirme, kaydırma ve döndürme yapbozu, belli bir objeyi yakalama, hafıza oyunu, piyano, yıldız toplama ve renkleri avlama gibi 12 adet oyun bulunuyor. Üstelik her bir oyunu da farklı hayvanlarla, görsellerle veya arka plan ile oynamak mümkün. Oldukça zengin bir kütüphanesi var.

Uygulamanın beğendiğimiz özelliklerinden bir tanesi, ebeveyn kontrolü. 3 saniye boyunca tuşa basınca Ayarlar kısmına ulaşabiliyorsunuz. Bu bölümde de, çocuğunuzun ne kadar süre oyunu oynaması istediğinize göre bir süre belirleyebiliyorsunuz. Bu şimdiye kadar ilk defa karşımıza çıkan bir özellik ve çok beğendik. Böylece çocuğunuzla bitmek bilmeyen ısrar, pazarlık gibi zevksiz süreçleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ayarlar bölümünde ayrıca, 15 farklı dilden bir tanesini seçmeniz de mümkün. Türkçesinin olduğunu da bir kez daha hatırlatalım 😉

İçerisinde pek çok oyun barındırmasına rağmen, menü oldukça basit ve kolay kullanılır şekilde tasarlanmış. 2 sayfadan oluşuyor ve parmağınızla kaydırarak menü içinde istediğiniz oyunu seçebiliyorsunuz.

Yapboz gibi bazı oyunlarda Kolay ve Zor olmak üzere iki farklı zorluk seviyesi seçebiliyorsunuz.

Söylememize gerek var mı bilmiyorum ama, içinde reklam yok, uygulama içi satın alım yok.

Hedef yaş grubuna yönelik olarak tablet ve akıllı telefonlarda hazırlanmış neredeyse her türlü oyunu barındırdığı için, el-göz koordinasyonu, mantık yürütme, rekleksle hareket etme gibi her türlü potansiyeli içerisinde barındırıyor.

Arka planda herhangi bir ses veya müzik bulunmadığından, bu özellik de ilginin dağılmamasını sağlıyor.

Zengin bir menüsü olduğu için bu oyundan sıkılmak gerçekten pek kolay değil. Çok fazla seçenek mevcut.

Görseller tam yaş grubuna uygun tasarlanmış.

Kuzey(4), severek oynadığı ve sık sık geri döndüğü bir uygulama haline geldi. 15 dakikalık süresi içerisinde neredeyse kafasını kaldırmadan bir tek bu oyunla vakit geçirebiliyor.

Son sözümüz: 2-6 yaş grubu çocuklar için Türkçe, çocuk dostu, eğlenceli uygulama arayanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz! Parasını hak eden bir uygulama.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 

 

 Pin It on Pinterest

Share This