Hayvanlar – Çocuklar için Bulmaca (Puzzle 4 Kids) Ücretsiz

Hayvanlar – Çocuklar için Bulmaca (Puzzle 4 Kids)

Onlineanne
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • Kaliteli
30 tane hayvan yapbozuna tek bir uygulama ile üstelik ücretsiz olarak ulaşabilmeniz bu uygulama ile mümkün. Üstelik yapbozu tamamladığınızda Türkçe dahil 11 ayrı dilde hayvanların ismini ve seslerini duyabilirsiniz.

    Yaş Aralığı: 4-6 yaş     Platform: iPhone, iPod, iPad     Versiyon:1.0     Fiyat: Ücretsiz

[/imagetab]

[list style=”check”]
 • Ücretsiz bir uygulama ile 30 hayvanlı gerçekten çok geniş bir yapboz seti indirmiş oluyorsunuz.
 • Grafikleri güzel, oynaması kolay bir uygulama.
 • Arka plan müziği ve 11 dilde seslendirme bulunuyor.
 • Müzik ve ses açma/kapama kontrolü var.
 • Önce hayvanın parçalarını yerleştiriyorsunuz. Sonra seslendirme açıksa alkış efekti ile hangi dilde oynuyorsanız hayvanın ismi ile beraber hayvanın sesini de  duyuyorsunuz. Ayrıca hayvanı işaret eden bir el beliriyor. Hayvanın üstüne dokunduğunuzda hayvanın ismini ve sesini tekrar duyabilirsiniz.Ayrıca hayvanın isminin de yazmasını beğendik.
 • Otomatik olarak yeni yapboza geçiliyor.
[/list][list style=”cross”]
 • Seslendirme genel olarak iyi ancak Türkçesinde bazı kelimelerde aksan hissediliyor. Balık kelimesinin de balik diye yazılması gibi küçük hatalara da yer yer rastladık.
 • Bazı hayvanlarda parçalar tam yerine oturmuyor gibi görünüyor ancak yapboz tamamlanınca oturuyor (örn. maymun). Bilinçli olarak yapıldığını merak ettik ama kullanıcıya hatalıymış hissi verdiği, çocukları da yanılttığı kesin.
[/list]
Gayet eğitici bir uygulama. Hem yapbozun sağladığı parçaları birleştirme becerilerini, ayrıca dil gelişiminde kelime öğretimini destekliyor.

hayvanlar10

Bir yapboz ne kadar eğlenceli olabilirse bu da o kadar eğlenceli. İyi tarafı çok fazla hayvan yapbozu olması.

hayvanlar3

hayvanlar3

[list style=”check”] Bir uygulama içinde 30 yapboz bulunması, 11 dil seçeneği (İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce, İspanyolca, Türkçe İtalyanca, Korece, Çince, Rusça, Arapça)ve seslendirme ile birlikte ismin de yazması.

hayvanlar11

hayvanlar10

Ücretsiz ve reklamsız bir uygulama için gerçekten çok başarılı. Keşke yapbozların seviye ayarı da olabilseydi. Böylece farklı yaş grubundaki çocuklara hitap edebilirdi diye düşünüyoruz.

Daha önce burada çeşitli yapbozlara yer vermiş, hatta yapbozlarla ilgili yazı da yazmıştık. Emre (3) yapbozlara çok bayılmıyor sanarken bu yapboza acayip merak sardı ve  de çok severek oynuyor. Parçalarda zorlanmıuyor ve alkış efekti, hayvan sesleri falan çok hoşuna gitti. Yeni bir yapboz dönemine girmiş olabiliriz.


Son sözümüz: Kesinlikle öneriyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 

 

 

 Pin It on Pinterest

Share This