Tiny Hands Sorting 2 Ücretsiz

Tiny Hands Sorting 2

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Küçük çocuğunuz için basit bir sınıflandırma oyunu arıyorsanız,12 farklı mini oyun içeren bu uygulamaya bakabilirsiniz. 4 farklı seviyede gruplanan 12 oyunda çocuğunuzun nesneleri renk, şekil, büyüklük, ait olduğu ortam, ya da diğer farklı özelliklerine göre sınıflara ayırma becerisi destekleniyor. Oyunların mantığı aynı: örneğin kırmızı arabaları kırmızı bölüme, yeşil arabaları yeşil bölüme taşıma ya da uçabilen hayvanları havaya, uçamayanları yere koyarak oynanıyor. Sizden bekleneni gerçekleştirdiğinizde uçan balonlu kutlama efekti ile karşılaşıyorsunuz. Ses efektleri, müzik ve ses efekti açma kapama özelliği, çocuklar için ulaşımı zor ebeveyn bölümü bulunan bu uygulama güzel grafikleri ve basit kullanımı ile  eğitici bir uygulama. Ayrıca çocuk psikologları ile işbirliği içinde geliştirildiğini de belirtelim. Ancak seslendirme bulunmuyor. Bu arada 12 oyundan 3 tanesi ücretsiz; diğerlerini de isterseniz uygulama içinden 5.49 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Neyse ki satın alma opsiyonlarına çocuğunuzun ulaşması çok zor 🙂

Yaş Aralığı: 2-4yaş Platform: iPad Versiyon: 1.5 Fiyat: Ücretsiz TL (UİS)


 Son sözümüz: Emre(3) ile beraber oturduğumuz zaman bu tür uygulamaları kullanabiliyoruz. Genel olarak bu tür uygulamaları sıkıcı buluyor ama tavsiye ediyoruz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This