1’den 10’a Say 1.79 TL

1’den 10’a Say

Onlineanne
Okuyucular
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • Kaliteli
İşte size çok sevimli bir matematik uygulaması! Uygulamada zıplayan tavşanlar, yuvarlanan köstebekler, ağaçtan düşen elmalar, içinden civciv civciv çıkan yumurtalar, hoplayan balıklar, uçan uğur böcekleri, vaklayan ördekler, vızlayan arılar, saklanan salyangozlar derken miniklerin bayılacağı her türlü oyuncuk var. Grafikleri çok güzel, müziği dinlendirici, son derece kolay ve sade bir uygulama. En güzeli de Türkçe oluşu. Küçük çocuklara 1’den 10’a kadar saymayı kavramlarla ilişkilendirerek çaktırmadan eğlendirerek öğreten çok sevimli bir uygulama. İngilizce çocuk kitapları bölümünde bol bol karşımıza çıkan sayma kitaplarının etkileşimli bir biçimde uygulama haline getirilmiş hali. Ses ve müzik kontrolü de bulunuyor. Biz bayıldık…Sadece Emre (3)  ördekleri vaklatırken “ama niye gitmiyo” deyip durdu:-)

Yaş Aralığı: 0-4 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.0.4 Fiyat: 1.79 TL


Son sözümüz:  Biz beğendik; eminiz sizin minikler de beğenecek.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 Yorum

 1. Çekilişte çıkmaz isem satın alacağım, çok önemsiyorum püsküüt’ü.

 2. ipad imize indirdiğimiz ingilizce sayı sayma uygulamsı vardı. Türkçe olarak da bir uygulama istiyordum,isabet oldu. Seviler…

 3. Türkçe sayı sayma oyun süper olur

 4. Hala şansımız varsa biz de talibiz.

 5. Beni de cekilise ekleyin lutfen…

 6. Cekilisle promosyon kodunu kazandigim uygulama bence cok guzel.hem eglenceli hem sevimli . Cocuklarin eglenerek ogrenmelerini sagliyor.tesekkurler.

  • Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için biz de çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Onlineanne 2013′ün En İyi Çocuk Uygulamalarını Seçti | ONLINEANNE - […] 1′den 10′a SayiOS, 1,79TL […]

Pin It on Pinterest

Share This