Leo’s Pad Ücretsiz (UİS)

Leo’s Pad

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
İnteraktif ve aynı zamanda animasyonlu bir çizgi filme ne dersiniz:-) Bu uygulama Leonardo da Vinci’nin çocukluğunu canlandıran Leo adlı bir karakter ve de arkadaşlarının maceralarını anlatan bir çizgi film serisini içeriyor. Bu maceralara siz ve çocuğunuz da katılıp teleskoplar yapabilir, yıldızlar arasında harf avlayabilir, resimler yapabilir ve daha pek çok aktiviteye dahil olabilirsiniz. Son derece güzel animasyonlu ve de kaliteli olan bu uygulama ayrıca çocuğunuzun ya da çocuklarınızın gelişim düzeyine göre farklı zorluklarda aktivitelerle karşınıza geliyor. Ebeveyn kontrolleri bölümünde her çocuk için  farklı kullanıcı tanımlayabiliyor ve de çocukların ilerleme seviyesini takip edebiliyorsunuz. Ödüllü bir uygulama ve de Amerikan okul öncesi eğitim müfredatına uygun olarak tasarlanmış. Tek sorun İngilizce oluşu. Ancak İngilizce geliştirmek için de iyi bir kaynak olabilir. Bir bölümü Ücretsiz olan bu uygulamanın diğer bölümlerini ayrı ayrı 3.59 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu arada Çizgi filmin içinde yer alan interaktif oyun ve de şarkıları da ayrıca indirmek mümkün. Üstelik ücretsiz ve de iPod, iPhone uyumlu: Leo’s Songs, Leo’s Letters, Leo’s Gyro RacingLeo’s Colors, Leo’s Birthday Card Maker

Yaş Aralığı: 3-8 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.4.2 Fiyat: Ücretsiz (UİS)

Bizimkiler ne dedi: Aile boyu sevdiğimiz uygulamalardan. Damla (7) ve Deniz (7) için oyunlar biraz kolaylaşmasına rağmen ilgiyle seyrettikleri bir dizi oldu. Emre (3) ise hala zevkle oynuyor. En sevdiği de şarkıları ayrıca dinleyip söylemeye çalışmak.
Son sözümüz: Çok güzel bir uygulama, mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This