Magical Music Box 5.34 TL

Magical Music Box

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Buyrun size gerçekten güzel bir müzik uygulaması! Eğer hemen şimdi indirirseniz Ücretsiz olarak  8 animasyonlu müzik kutusu seçeneğine ve güzel grafikli  8 ayrı hayal alemine, 31 enstrümental müzik parçasına, ayrıca müzikler hakkında kısa bilgiye, hatta varsa sözlerine ulaşabiliyorsunuz. Değişik ülkelerden çocuk müzikleri ve bilinen klasik parçalar da yer alıyor. Müzik kutusunu ister siz çalıştırabiliyorsunuz isterseniz de otomatik olarak kendisinin çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik müziğin ne zaman duracağını ayarlayarak çocuklara uykuya dalma öncesi müzik kutusu olarak da kullanmak mümkün. Fransızca, Almanca, İngilizce, Rusça, Japonca, Portekizce, İspanyolca, Çince olmak üzere 8 dil seçeneği mevcut ancak aralarında Türkçe yok:-( Bu dil seçeneklerine göre şarkılar hakkındaki bilgiler de istediğiniz dilde geliyor. Ücretli versiyonu promosyonlu olarak yakalayamayanlara Ücretsiz Lite versiyon da var. Ancak o zaman sadece 2 müzik kutunuz ve de 10 şarkınız oluyor. Ama acele ederseniz sadece bugüne özel full versiyonu ücretsiz indirebilirsiniz. Keşke şarkı sözlerini müzik kutusunun altında yazılı görme seçeneği de olsaymış; söylemesi de kolay olurdu!

Yaş Aralığı: 3-8 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.15.6.13 Fiyat: 5.34 TL (Lite versiyonu bulunuyor) (UİS)

Bizimkiler ne dedi: Müzik uygulamaları özellikle Emre’nin (3) favorisi. Bu uygulamayı da sevdi. Damla ve Deniz de öyle, müziksever tipler demiştik ya.
Son sözümüz: Her telefona lazım böyle bir uygulama. Özellikle klasik müzik tutkunu değilseniz ve bu konuda pek fazla bilginiz yoksa çocuğunuzla paylaşmak için kulağınıza aşina bir sürü parça hakkında temel bilgiler elinizin altında oluyor, daha ne olsun 😉
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This