Bebek Kitabı 5,49 TL

Bebek Kitabı

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Son derece basit kullanımı olan bir hafıza kartı hazırlama uygulaması.İçinde örnek olarak anne, baba, dayı, anneanne gibi hazır kartlar bulunuyor, tabii isterseniz bunları silebilirsiniz. Uygulamayı orijinal yapan özelliği ise  kendi fotoğraflarınızı kart olarak yükleyebiliyor, kartın ne olduğunu resim üzerine yazabiliyor ve de seslendirmenizi kaydedebiliyor oluşunuz. Aslında bir kitap olarak tasarlanmış, ve kitabınıza isim de verebiliyorsunuz. Ayrıca 5 ayrı arkaplan şablon seçeneği mevcut. (Ancak verdiğiniz isim şablon değiştirdiğinizde görünüyor). Böylece isterseniz minik çocuklar için gerçekten konuya özel bir albüm hazırlamak mümkün olabiliyor.  Ancak ne yazık ki birden fazla kitap yaratmanıza olanak sağlanmamış. Sanıyoruz ileriki versiyonlarda… Bu uygulamanın bir benzerini daha önce incelemiştik: uteachtoddler

Yaş Aralığı: 0-6 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod touch Versiyon: 1.3 Fiyat: 5.34 TL

Bizimkiler ne dedi: Bu uygulamayı test etmeme Emre (3) yardımcı oldu. Onunla resimlerimizi kullanarak birkaç kart hazırladık. Sonra onları görmek ve sesini dinlemek hoşuna gitti. Tabii uzun süre oynayabileceği bir uygulama değil ama çok farklı amaçlarla kullanılabilecek bir eğitim aracı olduğu kesin. Tabii ebeveynlere iş düşüyor.
Son sözümüz: Kendi hafıza kartlarımızı hazırlayalım diyorsanız çok ideal. Özel eğitimde de kullanılabilir.  
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 2 Yorum

  1. Fiyatı yüksek değil mi?

    • Biz de aynı fikirdeyiz…

Pin It on Pinterest

Share This