Cino Çiftlikte 1,79 TL

Cino Çiftlikte

Onlineanne
Okuyucular
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • Kaliteli
Kaliteli, çok amaçlı, eğitici ve de Türkçe bir uygulama arıyorsanız buldunuz. Cino Çiftlikte uygulamasına mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz. Çiftlik hayvanlarının tanıtıldığı uygulamada İngilizce dil opsiyonu da mevcut. Özel çocuklara yönelik olarak da kullanılabilecek bu uygulamayı her çocuğun keyifle oynayacağına eminiz. Ayrıca ücretsiz  Lite versiyonu da var.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iPad, (Android ve iphone da yakında) Versiyon:1.0.2 Fiyat: 1,79 TL


[list style=”check”]
 • En bilinen 8 adet çiftlik hayvanına ilişkin temel bilgilerin hepsini birden çok oyunla öğretiyor. Aslında bir uygulamayla birden çok uygulama satın aldığınızı söyleyebiliriz. Özellikle satış fiyatını ve -en az- iki dil opsiyonunu da düşünecek olursak, dünya pazarında yer alabilecek, özenle hazırlanmış bir uygulama.
 • Oyunun giriş menüsünde ingilizce veya türkçe dil opsiyonunu seçiyorsunuz. Buna göre karşınıza gelen ikinci menüde ise oynamak istediğiniz oyunları seçebilirsiniz. Örneğin; hayvanların isimleri ve seslerinin öğretilmesi, hayvanların seslerinin, yavrularının, yuvalarının ve besinlerinin eşleştirilmesi, bunlarla ilgili yapboz oyunları menü seçenekleri içerisinde yer alıyor.
 • Güzel olan özelliklerden biri, her uygulamada dikkat ettiğimiz Ayarlar menüsü. Buraya bir güvenlik duvarı konulmuş. Şifreyi girdikten sonra ise, oyunun zorluk seviyesini, adaptif oyun opsiyonunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamadaki olumlu ve olumsuz geri bildirimleri ve anlatımları kendi sesinizle, ve tabii istediğiniz dilde, kayıt edebilirsiniz.
 • Seslendirmeyi açıp kapama özelliği de mevcut. Seslendirmeden bahsetmişken, kullanılan Türkçenin olması gerektiği gibi çok düzgün olduğunu da belirtelim. İngilizcesindeki aksan farkedilmesine rağmen, seslendirme kalitesi ve anlaşılabilirliği oldukça yüksek.
 • Yeni versiyonda ödül mekanizmasını öne çıkaran ve takibi sağlayan bir ilerleme cubuğu, kazanılan ödüllerin sürükleyip bırakılarak düzenlenebildiği ve oluşturulan kompozisyonların kaydedilebildigi bir albüm özelligi bulunuyor [/list]
Eğitici yönü su götürmez bir gerçek. Bu uygulamanın özellikle özel çocuklar için de son derece faydalı olabileceğini söyleyelim. Bu noktada kullanılabilecek bir Türkçe uygulamayla karşılaştığımız için son derece mutluyuz. Güzel olan bir diğer yönü uygulamadan geri dönüşler alabilmeniz. Yani ebeveynler için bir ‘Sonuçlar’ bölümü mevcut. Hangi oyunda kaç doğru, kaç yanlış yapılmış bir tabloda karşınıza çıkıyor. Böylece çocuğunuzun gelişimini takip edebiliyorsunuz.

Özellikle 2-4 yaş çocuklar için eğlenceli yönü bizce doğru bilinmesi halinde adaptif olarak artan zorluk seviyesinden geliyor. Yapboz ve eşleme oyunlarında yer alan bu özellik, uygulamaya geri dönüş frekansını da artırıyor. Ayrıca kalınan seviyeden devam edilebilmesi de güzel.

Uygulamanın hedef kitlesine uygun, yormayacak ve konsantrasyonu bozmayacak animasyon ve efektlerin eklenmesi oyunun ilgi çekiciliğini artıracaktır diye düşünüyoruz. Daha büyük yaştaki çocuklar için de sayılar, ilişkilendirme gibi yeni konuların ele alınacağı yeni uygulamaları iDivino’dan bekliyoruz. 🙂

Kuzey(4), bu uygulamayı çok sevdi, özellikle Türkçe olmasını. Yaşı itibariyle uygulamayı baştan sona bitirdikten sonra, yeni konuların olmasını tercih ettiğini düşünüyorum. Yine de arasıra kullanıyor.


Son sözümüz: Özel gereksinimli çocuklar, yurt dışında yaşayıp düzgün türkçe uygulama arayanlar ve diğer tüm çocukların keyifle ve öğrenerek oynayabilecekleri bu uygulamayı tavsiye ediyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 7 Yorum

 1. Merhaba,

  Oyunun ödül mekanizmasını geliştirip, daha eğlenceli hale getiriyoruz. Katkılarınız için teşekkür ederiz.

  Sevgiler,
  Burcin Tuglular

 2. TEşekkürler…

 3. Merhaba,
  Ben uygulamayı çok beğendim. Hatta bügüne kadar ki gördüğüm en kaliteli Türkçe eğitici uygulama diyebilirim. Yavaş yavaş güzel uygulamaların yapılması sevindirici.
  Ben kimim, hangisinin sesi, hangisinin besini, yapboz, hangisinin yuvası, ilişkili olanlar, eşleştirme, hangisinin yavrusu, masal. Bunların hepsinin tek bir uygulamada olması ve fiyatının bu olması harika. Ayrıca ses çok kaliteli.
  Tek eleştirim; ödül kısmı biraz basit olmuş. Çocuğu evet ya da hayır cevabı daha çok motive etmeli, daha çok dikkat çekici, canlı olmalı. Çarpı ve onay işareti çok sade ve robotik olmuş. O kısmı da geliştirirlerse on numara bir uygulama olur bence.

  Bir de promo kod nasıl kullanılır kısmıyla alakalı bir düzeltme yapacaktım(sitenizde İngilizce olarak anlatılmış). Burada Türkçe olarak bu adımları izliyoruz. Onu da siteye eklerseniz iyi olur.
  Şöyle:
  Cihazınızda App Store uygulmasını açın.
  Öne çıkanlar kısmına basın.
  En aşağıda kodu kullan var. Oraya dokunuyoruz, açılan metin penceresinde kodu yazıyoruz. Kodu kullana basıyoruz. Uygulama otomatik olarak cihazınıza indirilecektir.
  Bu kadar…
  Ben bu şekilde yapıyorum, başka bir yöntemi var mı bilemiyorum tabi.
  Kolay gelsin.
  Saygılarımla.

  • Çok teşekkür diyoruz, detaylı yorumlarınız için:-)

  • Cino Çiftlikte uygulamasında emeği geçen tüm ekip adına, detaylı ve yüreklendirici yorumlarınız için teşekkür ederim.

   Sevgiler,
   Burcin Tuglular
   iDivino-Kurucu Ortak

   • Rica ederiz. Biz de aynı çizgide yeni uygulamalarınızı beklediğimizi bir kez daha söylemek isteriz 🙂

Pin It on Pinterest

Share This