Hayvanları Öğrenelim 5.49 TL

Hayvanları Öğrenelim

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Türkçe olarak hayvanları öğretmeyi hedefleyen bir öğrenme kartı uygulaması. Bu uygulama Öğren ve Oyna olmak üzere iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde hayvanların resmi ile gösterilen hayvanının ismini öğretmek hedeflenmiş. Oyna bölümünde ise resmi gösterilen hayvanı diğer 4 resim arasından seçmeye çalışıyorsunuz. Doğru karta basınca kutlama efekti ile karşılaşıyorsunuz. Aynı mantıkla çalışan ancak ücretsiz olan Çevremizi Öğrenelim uygulaması da bulunuyor. Maalesef Öğren ve Oyna bölümlerinden çıkmak istediğinizde uygulamadan çıkıp, tekrar girip yeniden seçim yapmanız gerekiyor. Benzer bir Türkçe kart uygulamasını daha önce incelemiştik: Oyunevi Kelime Oyunu

Yaş Aralığı: 0-4 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod touch Versiyon: 1.3 Fiyat: 5.49 TL

Bizimkiler ne dedi: Bu tür uygulamaları bizim çocuklar çok sıkıcı buluyor. Hadi Damla ve Deniz (7) büyük ama Emre (3) de  pek ilgilenmedi. En azından hayvanların sesleri, animasyonlar, daha yaratıcı oyun seçenekleri gibi bir beklentimiz oluyor.
Son sözümüz: Türkçe hayvan, eşya kartlarına ihtiyacı olanlar için etrafta çok fazla seçenek yok. Ancak diğer seçeneklere nazaran daha pahallı olan bu uygulamayı satın almadan önce Ücretsiz   Çevremizi Öğrenelim uygulamasını denemenizi öneririz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This