Yuvi-Story Aerobics Ücretsiz

Yuvi-Story Aerobics

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Bu çizgi film uygulması biraz farklı; kötü büyücünün sakladığı oyuncakları bulmak istiyorsanız Yuvi’ye yardım etmeniz gerekiyor. Ancak Yuvi’ye işaret parmağınızı kullanarak değil tüm vücudunuzla spor yaparak yardımcı olacaksınız. Aslında çocukları hareket etmeye yönlendiren bir uygulama. Çocukların hayalgücü ile birleştirerek çeşitli hareketleri yapmaya motive ediyor.  Örneğin ilk bölümde bazen kuşlardan kaçıyorsunuz, bazen aslanları korkutuyorsunuz. Çizgi film İngilizce ancak seyrederek söylenenleri yapmak da mümkün. Her bölüm sonun da boyama sayfası gibi ödüller kazanıyorsunuz. Bu uygulamanın kötü tarafı her türlü satın alma ve paylaşma düğmelerine ulaşımın çok kolay olması. Gerçi kesinlikle yetişkin gözetiminde yapılması öneriliyor; bir sürü de uyarı var. Ayrıca toplam 10 bölümden sadece 1 tanesi Ücretsiz. Diğer 9 bölümü ayrı ayrı almak isterseniz bölüm başına 5,34 TL ödemeniz gerekiyor (9 bölümümü topluca alınca 30 TL).

Yaş Aralığı: 2-8 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.0 Fiyat: Ücretsiz (UİS)

Son sözümüz: Özellikle çocukların eve tıkılmak zorunda kaldığı ve ellerine  iPad, iPhone tutuşturulduğu mecburiyet zamanlarında değişik bir seçenek olabilir. En azından biraz hareket ederler. Apple TV için de uygun. Ücretsiz bölümü tavsiye ediyoruz

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This