Albert HD Ücretsiz

Albert HD

Onlineanne
  • Eğlenceli
  • Eğitici
  • Kaliteli
Ücretsiz versiyonunda 10, ücretli versiyonunda 20 farklı oyunla, çocuğunuza eğlenceli zaman geçirteceğini garanti eden bir uygulama. Alarmı çalan saatleri kapatma, Albert’in banyo yapması ve kahvaltıda yanmamış tostları yemesi için ona yardımcı olma gibi pek çok oyunu barındıran bu uygulama tabletin, sadece parmakla kullanılmasının dışında çok daha interaktif kullanılmasını gerektiriyor. Örneğin Albert’in sakız şişirmesine yardımcı olmak için tabletin mikrofonundan üflemeniz gerekiyor. Ama dikkat edin ne az ne çok, sakızı patlatmadan… Veya banyo yaparken kaygan sabunu Albert’e ulaştırmak için tableti iki elinizle tutup gerçekten eğerek kullanmanız gerekiyor. Uygulama içi satın alım opsiyonuyla toplam 20 değişik oyuna ulaşabiliyorsunuz.

Yaş Aralığı: 4-7 yaş Platform: iOS5 + Versiyon: 2.0.1 Fiyat: Ücretsiz, Ücretli versiyonu 5,49TL

 

Son sözümüz: Eğlenceli vakit garantisi olan bu uygulama aynı zamanda özel eğitim gereksinimi içinde olan çocuklar için de koordinasyonu geliştirmeye aday bir uygulama
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This