Playground3 – ABC Edition 6,99 TL

Playground3 – ABC Edition

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Oyun Parkı 1 olarak bizim türkçeleştirdiğimiz ve daha önce sizlere tanıttığımız uygulamanın, okul öncesi ve ilkokula yeni başlayan çocuklara yönelik olan kardeş uygulaması Playground 3. Henüz türkçeleştirme çalışmalarımız bitmedi ancak bu uygulamaya da Türkçe olarak yakında ulaşabileceğinizi şimdiden belirtmek isteriz. Şu aşamada ise Playground 3 daha çok İngilizce, Fransızca, Almanca gibi 6 farklı yabancı dilde çocuklarınızın okuma ve yazmaya geçmesi konusunda size yardımcı olacak.

Bu uygulamada olan özellikler kısaca: – Flashcard: Burada her harfin tek tek nasıl yazılacağı konusunda çalışma yapılabiliyor. O harfle başlayan ilgili resimle beraber ekranda yazabiliyorsunuz. Renk ve font değiştirebilme özelliği var. – Practice: Büyük ve küçük harflerin çalışıldığı bölüm – Alphabet: Serbest yazı yazma imkanı veren sanal defter uygulaması. El yazısı alıştırmaları da yapılabilir. – Words: Karışık halde sunulan harfleri yerlerine yerleştirerek ekrandaki hayvanın isminin yazılmaya çalışıldığı bölüm. Beginner, Advanced ve Pro olarak ayrılmış 3 farklı seviyede toplam 60 kelimenin yazılışını öğretiyor. – Pairs: Gelen alt menüde 3 farklı şekilde eşleme yapmak mümkün. Büyük harfleri, Büyük harflerle küçük harfleri ve harflerle hayvanları eşleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın sevdiğimiz özelliklerinden bir tanesi de harfleri fonetikleriyle öğretmesi. Bu uygulama yukarıda belirttiğimiz gibi şimdilik yabancı dilde olsa da, alfabe ve yazma konusunda çocuklarınıza çok yardımcı olabileceğini düşündüğümüz çocuk dostu bir uygulama. Geliştiricinin diğer uygulamalarında olduğu gibi Ayarlar bölümüne girebilmek için 3 saniye parmağınızı basılı tutmanız gerekiyor. Buradan çocuğunuzun bu uygulamayla ne kadar süre oynamasını istediğinize dair süre sınırlaması getirebiliyorsunuz ve dil seçimi yapabiliyorsunuz.

Sadece eğitici mi, hiç eğlenceli yanı yok mu diyorsanız da, içinde bir de Yeti oyunu barındırıyor. Hızlı parmak dokunuşlarıyla yetinin yediği elmayı en uzak mesafeye göndermeye çalıştığınız bir oyun. Ancak çocuğunuzun bununla oynamasını istemezseniz, kapatma imkanı da mümkün.

Yaş Aralığı: 4-7 yaş Platform: iPad, Android, iPhone, iPodTouch Versiyon: 3.2.0 Fiyat: 6,99TL (Ücretsiz Lite versiyonu bulunuyor)

[/imagetab]

 

Son sözümüz: Yabancı dil egzersizleri için tavsiye ediyoruz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This