Konuğumuz olmak ister misiniz?

Konuğumuz olmak ister misiniz?

Biliyorsunuz bu sitede bugüne kadar tablet kullanan özel eğitim öğretmenlerine, ebeveynlere, uzmanlara, uygulama geliştiricilere yer verdik; vermeye de devam ediyoruz. Bir süredir de annelerle çocuklarımız ve teknoloji konusunda söyleşiler yapıyoruz. Sizler de sitemizde konuğumuz olmak isterseniz lütfen bize yazın!

Peki kimler konuğumuz olabilir? Aslında teknoloji konusunda olumlu/olumsuz söyleyecek sözü olan herkese yerimiz var. Bize kendinizi tanıtın biz de size uygun sorularımızı yollayalım.

Bugüne kadar bize konuk olan herkese çok teşekkür ediyor ve de sizleri de aramızda görmek istiyoruz 🙂

Konuk listemize ulaşmak için tıklayın!
photo credit: Travelin’ Librarian via photopin cc
 

 

 

 

 2 Yorum

  1. Merhaba, sitenizi sık sık takip ediyorum ve özellikle özel eğitim uygulamaları olarak ayrı bir bölüm oluşturduğunuz için tebrik ediyorum. Cocuk gelişim uzmanıyım, 13 yıldır özel eğitim alanında farklı gelişen çocuklar ile çalışmaktayım. Özellikle Otizm ve yaygın gelişimsel bozukluk uzmanlık alanımdır. Akıllıl telefon ve tablet gibi cihazların her gecen gün gelişmesi ve eğitimle ilgili uygulamaların çoğalması bizim işimizide (en azından etkinlik ve uygulama kısmında ) kolaylaştırdı . Çalıştığım bir çok cocukta iPad uygulamalarını kullanıyorum ve gayet olumlu geri bildirim alıyorum. Bu konuda ki deneyimlerimi sizlelerle de paylaşmak isterim..

    Sevgiler

    • memnuniyetle, size sorularımızı gönderdik bile 🙂

Pin It on Pinterest

Share This