Fiete Match 5,49 TL

Fiete Match

Onlineanne
  • Eğlenceli
  • Eğitici
  • Kaliteli
Daha önce size tanıttığımız Fiete uygulamasının eşleştirme uygulaması. Bu uygulamayı diğer eşleştirme uygulamalarından ayıran en önemli unsur, kahramanımız denizci Fiete ile karşılıklı oynanıyor olması. Gerçekten iki kişi karşılıklı oynuyor hissini verebilen sevimli bir uygulama. Ayarlar bölümüne 5 saniye içinde denizin altında durarak ulaşılabiliyor olması, küçük çocukların güvenlik duvarını oluşturuyor. Burada 3 seviyeli zorluk ayarını, seslendirmeyi ve kart sayısını seçebiliyorsunuz. 6 farklı temada eşleştirme oynanabilmesi uygulamadan çabuk sıkılmayı engelliyor. Eşleştirmeler sadece aynı görseller üzerinden değil, örneğin bir imajdan belli bir görüntüyü yakalama, doğru sayıyı bulma, doğru hesaplama veya ilişkilendirme yöntemleri de kullanılarak yapılıyor. Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu artırarak bilgisayara karşı oynamak gerekiyor, ama bunun pek olarak kolay olduğunu düşünmeyin. Zorluk seviyesine bağlı olarak Fiete eğer sırayı bir kez kaparsa, size bazen avucunuzu yalamak düşebilir. Yabancı dil bilmenize gerek olmayan bir uygulama.

Yaş Aralığı: 3-7 yaş Platform: iPad, iPod, iPhone, Android Versiyon: 1.0.1 Fiyat: 5,49TL

[/imagetab]
Son sözümüz: Fiyatını biraz pahalı bulsak da, basit ve her zaman rastladığımız türden bir eşleştirme oyunu değil. Çocuklarınız biraz zorlanmaktan ve karşılıklı oynamaktan keyif alıyorsa denemenizi tavsiye ederiz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This