Minti Kids Fruits & Veggies 3.59 TL

Minti Kids Fruits & Veggies

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
İsmi sizi yanıltmasın , güzel bir Türkçe uygulama ile karşı karşıyayız sayın seyirciler 🙂 Sadece Türkçe de değil üstelik, İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça olarak da oynanabiliyor. Çocuklara mevsimlere göre sebze ve meyveleri öğretmeyi hedefleyen bir  eşleştirme uygulaması. 4 mevsimden birini seçiyoruz ve dağınık parçaları ile gelen mevsim sebze ve meyveleri birleştirmeye çalışıyoruz. Yanlış birleştirince üstü fasulye altı çilek gibi garip kombinasyonlarımız oluyor. Doğru eşleştirince sebze/meyvenin seslendirmesi duyuluyor ve bir etiket kazanıyoruz. Kazandığımız etiketleri de  5 farklı arka plandan birine yerleştirip resmini çekebiliyoruz.  Oyunu iki farklı seviyede oynamak mümkün. 3 yaş ve altını seçerseniz sebze/meyveler iki parçalı geliyor, 3 yaş ve üstü için 3 parçalı. Ayrıca ebeveyn bölümüne kolay ulaşım da engellenmiş, reklam, uygulama içi satın alım falan yok. Ebeveynler için açıklamalar da mevcut.  Tarzı daha önce incelediğimiz Herd Absurd uygulamasına benziyor. Seslendirme, Müzik kontrolü bulunuyor, grafikler, seslendirme güzel. Ne diyelim, Minti Games’in ellerine sağlık 🙂 Hayalimiz kendi resimlerimizi, seslendirmemizi ekleyebilmek ve görüntüleri hafıza kartı olarak da kullanabilmek. Malum bizim bir de çouklarımıza Türkçe öğretme işimiz var ya ondan 🙂 Etiket bölümüne de kendi arkaplan fotolarımızı ve kendi fotolarımızı da ekleyebilsek de  dedik, isteyenin bir yüzü diyerek…Bunun devamı niteliğindeki Find Furits &Veggies oyun uygulamasını ise ayrıca satın alabilirsiniz (3,59 TL).

Yaş Aralığı: 2-6 yaş Platform: iPad, iPod, iPhone Versiyon: 2.2 Fiyat: 3.59 TL 

[/imagetab]
Bizimkiler ne dedi:  Emre (3) sevdi bu uygulamayı. Eline iPad’i geçirince tercih ettiği bir uygulama değil ama beraber kelimeleri tekrarlamak için kullanıyoruz şimdilik. Ancak sıkılması yakındır korkarım.  Bir de baktım etiketlerin aşkına Deniz (7) de oynuyor. Tabii onun için çok kolay olduğundan hemen bitirdi ve “daha başka yok mu” diye sordu. Daha küçükler için uygun.
Son sözümüz: Tavsiye ediyoruz
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This