Wee You Things 5,49TL

Wee You Things

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Çocuğunuza farklılıklarla yaşamayı, saygı duymayı ve herkesin özel olduğunu anlatan bir kitap. 3-7 yaş arası çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış olan bu kitap ingilizce olsa da, ana fikrini her dilden herkese aktarabilecek nitelikte. Kimisi 3 gözlü, kimisi tekerlikli sandalyede, kimisi ince sesli pek çok kahraman kitabın her yeni sayfasında karşınıza çıkıyor. İsterseniz çocuğunuz da kendine has özelliklerini mevcut kütüphaneden seçip, kendi karakterini yaratabiliyor. Kitaptaki kahramanlar interaktif. Her birinin özelliğini tekrar tekrar görebiliyorsunuz. Çocukların algısına yönelik hazırlanmış, herkesin özel olduğunu anlamalarına yardımcı mutlu bir kitap.

Yaş Aralığı: 3-7 yaş Platform: iPad, iPod, iPhone Versiyon: 1.0.3 Fiyat: 5,49TL

[/imagetab]
Son sözümüz: Farklılıkların ve herkesin özel olduğunun öğretilmesi gibi önemli bir konuda güzel ve kaliteli bir interaktif kitap. Fiyatına değer.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Onlineanne 2013′ün En İyi Çocuk Uygulamalarını Seçti | ONLINEANNE - […] Wee You ThingsiOS, 5,49TL […]

Pin It on Pinterest

Share This